تیتر امروز

خرابکاری جدید در نطنز؟
اسرائیل در تکاپوی برهم زدن میز مذاکرات وین

خرابکاری جدید در نطنز؟

شب گذشته رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه تلویزیونی نگاه یک از دستاورد‌های هسته‌ای کشور می‌گوید، صبح خبر از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی‌سازی نطنز می‌آید. آیا حمله دیگری رخ...
بازگشت به برجام در یک قدم!
گفتگوی دیدار با محسن پاک آیین دیپلمات سابق

بازگشت به برجام در یک قدم!

سومین نشست هجدمین کمیسیون مشترک برجام برگزار شده است و هیات‌های مذاکره کننده به کشور‌های خود برای مشورت بازگشته‌اند. سوال اصلی این است که آینده برجام به کدام سمت می‌رود؟

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: همه تصمیمات در حوزه حیات‌وحش بر مبنای کارشناسی دقیق و مطابق قانون انجام می‌شود و سازمان محیط‌زیست هیچ تخلفی نکرده است.

کد خبر: ۷۳۱۶۸
۱۴:۲۵ - ۱۹ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، عیسی کلانتری با اشاره به قاچاق حیات وحش و شکار غیرمجاز حیوانات اظهار داشت: همه تصمیمات در حوزه حیات وحش بر مبنای کارشناسی دقیق و مطابق قانون انجام می‌شود.
 
وی افزود: بر مبنای کارشناسی هر سال تعدادی مجوز شکار برای شکارچیان داخلی و خارجی صادر می‌شود و حیوانات نر که بالای ۹ سال عمر دارند می‌توانند شکار شوند، زیرا عمر مفید هر حیواناتی مانند قوچ و میش ۱۰ تا ۱۱ سال است.
 
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه در سال گذشته مجوز شکار ۲۵۰ رأس حیوان صادر شد، گفت: تعدادی از شکارچیان متقاضی خارجی هستند و در مقابل هر رأس حیوان حدود ۲۰ هزار دلار می‌پردازند و محیط بانان ما به آن‌ها می‌گویند که حق دارند چه حیوانی را شکار کنند.
 
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: