جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: مناقشه دو کشور همسایه آذربایجان و ارمنستان که بنا به دلایلی آغاز شده است امیدواریم هر چه زودتر پایان یافته و امنیت دوباره به مرز‌های این دو کشور بازگردد.

کد خبر: ۷۲۹۵۴
۱۰:۴۰ - ۱۶ مهر ۱۳۹۹

دیدارنیوز ـ سردار "قاسم رضایی" عصر دیروز به همراه سردار " احمد علی گودرزی" فرمانده مرزبانی ناجا و سردار "حسین عبدی" فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از نوار مرزی "خداآفرین" بازدید کرد.
 
جانشین فرمانده ناجا در این بازدید، اظهارداشت: مناقشه دو کشور همسایه آذربایجان و ارمنستان که بنا به دلایلی آغاز شده است امیدواریم هر چه زودتر پایان یافته و امنیت دوباره به مرز‌های این دو کشور بازگردد.
 
وی ادامه داد: از آغاز درگیری بین این دو کشور تعدادی گلوله‌های توپ و راکت به خاک جمهوری اسلامی ایران برخورد کرده که مرزبانان ما بر حسب وظایف خود تذکرات لازم را صادر کرده اند تا زاویه تیراندازی را رعایت کنند من بعد شاهد این قبیل حوادث در مرز‌های کشور عزیزمان نباشیم.
 
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار رضایی در پایان این بازدید ضمن شرکت در کمیسیون عملیات از تلاش مرزبانان در تامین امنیت و آرامش مرز‌ها قدردانی و بر نقش آفرینی مسئولانه و متعهدانه آنان تاکید کرد.
 
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: