تیتر امروز

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است
ترجمه اختصاصی دیدار از میزگرد رادیو ملی آمریکا

بازگشت به برجام برای دولت بایدن حیاتی است

رادیوی ملی آمریکا میزگرد کوتاهی در مورد رویکرد دولت باید به برجام برگزار کرده است. میزگردی که گزاره مشترک آن حیاتی بودن بازگشت به برجام برای استراتژی کلی سیاست خارجی دولت بایدن است.
دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

دومینوی تروریسم اسرائیلی؛ صبر استراتژیک ایران

اسرائیل دومینویی از اقدامات خرابکارانه و تروریستی علیه ایران را از مدت‌ها قبل کلید زده است. مذاکرات وین صهیونیست‌ها را نگران کرده و حالا با جدیت بیشتری سعی در ویران کردن روند احیای برجام دارند.

هیات مدیره باشگاه استقلال احمد سعادتمند را برکنار کرد.

کد خبر: ۷۲۵۴۸
۱۵:۵۴ - ۰۹ مهر ۱۳۹۹
بنا به تصویب هیئت مدیره؛  سعادتمند برکنار شد 
 
دیدارنیوز ـ به نقل از خبرگزاری برنا، هیات مدیره باشگاه استقلال دقایقی قبل پس از بررسی شرایط باشگاه احمد سعادتمند را از مدیریت عامل باشگاه استقلال برکنار کرد.
 
اختلافات میان اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال با سعادتمند از مدتی قبل مشهود بود و طی روز‌های گذشته به اوج خود رسید و در نهایت به برکناری سعادتمند منجر شد. این خبر را به طور رسمی امروز خبرگزاری برنا که وابسته به وزارت ورزش است منتشر کرد تا صحت آن مشخص شود.
 
 
این اتفاق در حالی رخ داد که احمد سعادتمند صبح امروز خبر از توافق با الکساندر نوری مربی ایرانی- آلمانی برای سرمربیگری استقلال داده بود تا شاید بتواند با تلطیف فضا زمان بخرد و شرایط را بهبود ببخشد، اما هیات مدیره استقلال بدون توجه به این مساله سعادتمند را از کار برکنار کرد.
 
 
از سوی دیگر اعضای هیات مدیره استقلال طی روز‌های گذشته جلسه با سعادتمند را نپذیرفتند و حتی حاضر نشدند امروز او پیش نویس توافق با الکساندر نوری را به آن‌ها ارائه بدهد.
 
منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: