رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس فاش کرد که مقاومت فلسطین اوایل ماه ژوئیه گذشته همزمان با رونمایی رژیم صهیونیستی از طرح الحاق کرانه باختری، برای اولین بار اقدام به آزمایش موشک‌های پیشرفته کرد که این پیامی واضح و روشن به دشمن صهیونیستی بود.

کد خبر: ۷۱۱۹۱
۰۸:۰۲ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۹
 
دیدارنیوز ـ اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس در گفتگو با شبکه "المسیره" یمن تاکید کرد که گردان‌های عزالدین قسام، شاخه سیاسی حماس و دیگر گروه‌های مقاومت اعلام کردند طرح الحاق کرانه باختری اعلان جنگ است و در همان شبی که این طرح رونمایی شد، در پیامی به دشمن موشک‌هایی بسیار پیشرفته را آزمایش کردند.
 
هنیه تصریح کرد که ما برای مقابله با طرح الحاق کرانه باختری تنها به برگزاری نشست‌ها و مراسم‌ها اکتفا نمی‌کنیم، بلکه با باروت و آتش از قدس و سرزمین خود دفاع خواهیم کرد.
 
وی خاطر نشان کرد که طرح الحاق کرانه باختری را ملت فلسطین متوقف کرد نه عادی سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی.
 
هنیه تصریح کرد که ملت فلسطین هرگز اشتباه بزرگ عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را از سوی هر کشوری که باشد، نخواهد بخشید.
 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، رژیم صهیونیستی تصمیم داشت از ابتدای ماه ژوئیه گذشته طرح الحاق کرانه باختری را به اجرا بگذارد، اما در نهایت مخالفت قاطع فلسطینیان با این طرح و ترس از تشدید تنش و درگیری‌ها در اراضی اشغالی فلسطین موجب شد تا این رژیم فعلا این طرح را به تعویق بیندازد.
 
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: