مدیران باشگاه استقلال تاکید داشتند برای توافق با آندره استراماچونی و گرفتن تخفیف از این مربی راهی ایتالیا شده‌اند، اما به یکباره خبر از مذاکره برای بازگشت این مربی منتشر شد.

کد خبر: ۶۹۸۶۰
۱۴:۴۰ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

نامزدی ظریف در ۱۴۰۰؛ ۵۰ درصد حل است!

با وجودی که محمدجواد ظریف تا کنون تمایلی به حضضور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ نشان نداده، ولی تعداد زیادی از افراد و احزاب اصلاح‌طلب اعلام کرده اند که ظریف می‌تواند گزینه نهایی جبهه اصلاحات...
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.

دیدارنیوز ـ مدیران باشگاه استقلال چند روز پیش اعلام کردند برای رسیدن به توافق با آندره استراماچونی و گرفتن تخفیف از این مربی به خاطر بدهی سنگین به وی راهی ایتالیا شده اند.
 
اما شب گذشته سایت «توتو مرکاتو» ایتالیا به یکباره افشا کرد جلسه استقلالی‌ها با استراماچونی برای بازگشت این مربی ایتالیایی تدارک دیده شده است.
 
این سایت از جلسه پنهانی احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال و فدریکو پاستورلو مدیر برنامه استراماچونی در روز سه شنبه در شهر رم خبر داد تا این مربی ایتالیایی را به تیم استقلال بازگردانند. توتو مرکاتو اعلام کرده است پیشنهاد استقلال به استراماچونی دو ساله بوده و وزیر ورزش ایران هم از بازگشت این مربی حمایت می‌کند.
 
سایت ایتالیایی در ادامه تاکید کرده تصمیم استراماچونی به بیماری کرونا مرتبط است و ۴۸ ساعت آینده در تصمیم گیری این مربی سرنوشت ساز خواهد بود.
 
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: