با حضور معاون سیاسی استاندار، مدیرعامل شرکت گاز استان، فرماندار کهگیلویه، نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده، عملیات گازرسانی به ۴۹ روستای شهرستان کهگیلویه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

کد خبر: ۶۹۶۸۹
۱۴:۱۴ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

دیدارنیوز - حمان خادم در این آیین در جمع خبرنگاران افزود: دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی‌های دقیق، انقلابی، خدمات گازرسانی به مردم استان را ادامه داده و در حقیقت شعله‌های گاز را به خانه‌های مردم و روستا‌ها رسانده است.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: به همت نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید، شرکت گاز استان خدمات قابل توجهی از جمله گازرسانی به آخرین نقاط روستایی و صعب العبور استان و نقاط محروم انجام داده است.

وی تصریح کرد: پروژه گازرسانی به مجموعه روستا‌های شهرستان کهگیلویه که شامل ۴۹ روستا می‌باشد مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت گاز استان بیان کرد: با عملیات گازرسانی به این ۴۹ روستای شهرستان کهگیلویه، ۲ هزار ۹۵۳ خانوار با جمعیت ۱۲ هزار و ۱۰۸ نفری از این نعمت طبیعی بهره‌مند شدند.

خادم گفت: برای اجرای عملیات گازرسانی به این روستاها، اعتباری بالغ بر ۱۹۴ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با اشاره به عملیات گازرسانی‌های گذشته تاکنون خاطرنشان کرد: از ۳۶۵ روستای کهگیلویه عملیات گازرسانی به ۲۷۳ روستا مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی افزود: ۷۵ درصد از خانوار‌های روستایی شهرستان کهگیلویه از نعمت طبیعی گاز برخودار و ۲۵ درصد دیگر خانوار روستایی واجد شرایط گازرسانی هستند.

به گزارش ایسنا، بیش از ۱۹۸ هزار مشترک گاز طبیعی اهم از شهری و روستایی در سطح استان وجود دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: