استاد آواز ایران دوشنبه ـ سوم شهریور ماه ـ از بیمارستان جم مرخص و به منزل منتقل شد

کد خبر: ۶۹۶۲۳
۲۳:۰۶ - ۰۳ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

دانش آدینه ۲۸: سیاهچاله‌ها مو ندارند!
دیدار آدینه ۳۷

دانش آدینه ۲۸: سیاهچاله‌ها مو ندارند!

در شماره ۲۸ دانش آدینه، سروش زمانی مقدم به سراغ خصوصیات سیاهچاله‌ها و اندازه‌گیری جرم و حجم این پدیده‌های مرموز رفته است. اجرام فشرده‌ای که در کانون حیات کیهانی‌اند.
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.
محمدرضا شجریان به خانه بازگشت
 
دیدارنیوز - بیمارستان جم حدود ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه امروز با انتشار اطلاعیه‌ای در صفحه اینستاگرام خود با تایید ترخیص محمدرضا شجریان، نوشت:

«در راستای اطلاع‌رسانی به مردم هنردوست و هم‌میهنان عزیز به استحضار می‌رساند، شرایط عمومی، قلبی، ریوی و تنفسی ایشان پایدار است و بعد از اتمام دوره نیازمند بستری در بیمارستان، با حال عمومی قابل قبول جهت ادامه درمان زیر نظر پزشکان معالج به منزل ترخیص شدند.»
 
دکتر حسن عباسی ـ پزشک معالج محمدرضا شجریان ـ که در مدت بستری شدن این هنرمند در بیمارستان به تناوب مردم و رسانه ها را از آخرین شرایط سلامتی وی مطلع می کرد، در این ویدیو که روی صفحه بیمارستان جم قرار گرفته، گفته است: «ایشان امروز از بیمارستان ترخیص شدند و ادامه معالجاتشان در بیرون از بیمارستان ادامه خواهد داشت. همه همکاران بیمارستان در تخصص‌های مختلف همیشه در دسترس ما هستند و خود بنده هم هر روز در خدمت استاد هستم و تغییرات را کنترل می‌کنیم و هر کاری که لازم باشد برای ایشان انجام می‌دهیم. به امید بهبودی بیشتر و روزهای بهتر»

بیمارستان جم شنبه اول شهریور ماه با انتشار اطلاعیه شماره ۸ خود از انجام اقدامات لازم برای ترخیص محمدرضا شجریان از مجموعه بیمارستان و انجام ادامه درمان در منزل خبر داده بود.

استاد آواز ایران شنبه، ۲۵ مرداد ماه به دلیل آنچه شوک عفونی خوانده شد، با انتقال به بیمارستان، در بخش آی سی یو (مراقبت‌های ویژه) بستری شده بود.


منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: