سخنگوی هیات منصفه مطبوعات از رسیدگی به پرونده‌های مدیران مسئول خبرگزاری ایرنا و پایگاه خبری ۵۵ آنلاین در روز یکشنبه ۲ شهریور در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی خبر داد. 

کد خبر: ۶۹۵۲۵
۱۶:۵۱ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۹

تیتر امروز

دانش آدینه ۲۸: سیاهچاله‌ها مو ندارند!
دیدار آدینه ۳۷

دانش آدینه ۲۸: سیاهچاله‌ها مو ندارند!

در شماره ۲۸ دانش آدینه، سروش زمانی مقدم به سراغ خصوصیات سیاهچاله‌ها و اندازه‌گیری جرم و حجم این پدیده‌های مرموز رفته است. اجرام فشرده‌ای که در کانون حیات کیهانی‌اند.
فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فیروزه صابر: فشار وزارت کشور برای تغییر ساختار جمعیت امام علی (ع) قانونی نیست

فشارهای وارده برای انحلال جمعیت امام علی یکی از مهم‌ترین اخبار اجتماعی روزهای اخیر است. فیروزه صابر از شناخته شده‌ترین فعالان اجتماعی در گفتگو با دیدار از غیرقانونی بودن فشارهای وزارت کشور می‌گوید.

دیدارنیوز ـ احمد مومنی راد در این باره گفت: پرونده اول مربوط به مدیر مسئول پایگاه خبری ۵۵ آنلاین به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بود که هیات منصفه در اتهام فوق الذکر متهم را با اکثریت آرا مجرم دانست و نیز او را با اکثریت آرا مستحق تخفیف دانست.
 
وی افزود: پرونده دوم مربوط به مدیر مسئول خبرگزاری ایرنا به اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر و تشویش اذهان عمومی بود که در اتهام فوق الذکر هیات منصفه مطبوعات به اتفاق آرا متهم را مجرم دانست و با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف ندانست.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: