عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ما وحدت را یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر برای دستیابی به برنامه‌ها و اهداف مجلس آینده می‌دانیم، اگر فردی و جریانی به سمت وحدت‌شکنی حرکت کند، مورد مواخذه مجموعه نیروهای انقلاب قرار خواهد گرفت.

کد خبر: ۶۲۰۴۶
۰۸:۵۲ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۹
ترقی:وحدت‌شکنان مجلس یازدهم، مورد مواخذه نیروهای انقلاب قرار می‌گیرند
 
دیدارنیوز - حمیدرضا ترقی اظهار کرد: ما و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب که در استان‌ها از کاندیداها پشتیبانی کردیم تا بتوانند به مجلس راه پیدا کنند، خواستار حفظ وحدت و انسجام در داخل مجلس بین مجموعه افرادی که در ائتلاف بودند و رای آوردند، هستیم.

وی افزود: ما وحدت را یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر برای دستیابی به برنامه‌ها و اهداف مجلس آینده می‌دانیم، بنابراین انتظار و مطالبه ما این است و آن را با جدیت دنبال می‌کنیم، اگر فردی و جریانی به سمت وحدت‌شکنی حرکت کند، مورد مواخذه مجموعه نیروهای انقلاب قرار خواهد گرفت.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در خصوص مهم‌ترین اولویت‌های مجلس یازدهم، عنوان کرد: اتفاق نظری در بین همه نمایندگان وجود دارد که مهم‌ترین مسائل، مساله اقتصاد و نجات اقتصاد کشور است. طبیعتا بازسازی خود مجلس به لحاظ آیین‌نامه داخلی، جایگاه قانونی و ارتقای این جایگاه در حدی که بتواند ملت را نمایندگی کرده و برای دولت ریل‌گذاری درستی کند، اولویت دوم است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه امسال سال جهش تولید نامگذاری شده، مجلس باید موانع تولید را سریعا شناسایی و برطرف کند و بنا به خواست مقام معظم رهبری در جهت سرعت بخشیدن به رشد اقتصادی کشور گام‌های موثر و مفیدی بردارد که در زندگی مردم تاثیر مثبت داشته باشد، بنابراین سال اول، سال پرکار، سخت و دشواری است و بعد از آن هم طبیعتا مجلس باید خود را برای شکل‌گیری دولت جدید که همان دولت جوان انقلابی است، آماده کند و در آن مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکند.


منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم