دادگاه رسیدگی به شکایت مصدومان و آسیب‌دیدگان حادثه خیابان گلستان از محمد ثلاث راننده اتوبوسی که سه تن از ماموران نیروی انتظامی را زیر گرفته و تعدادی را نیز مصدوم و مجروح کرده بود، امروز(شنبه) برگزار شد.

کد خبر: ۶۱۴۲۴
۲۰:۳۲ - ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹
محمد ثلاث بار دیگر محاکمه شد!!
 
دیدارنیوز - زینب طاهری وکیل مدافع محمد ثلاث با اعلام این خبر افزود: دادگاه امروز از جنبه پرداخت دیه به مصدومان و آسیب دیدگان حادثه خیابان گلستان در شعبه ۱۱۵۵ دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی بعثت برگزار شد.

وی ادامه داد: بعد از اجرای حکم قصاص موکل در سال ۹۷، پرونده ای با شکایت هفت نفر از مصدومان این حادثه تحت عنوان ضرب و جرح عمدی از طریق حمله با اتوبوس و پرداخت دیه مطرح شد که به دلیل قصاص موکل، دادسرا در ارتباط با عنوان اتهامی ضرب و جرح موقوفی تعقیب صادر کرد اما برای تعیین تکلیف دیه، پرونده را به دادگاه فرستاد.

طاهری اظهارداشت: همچنین دادسرا از جهت جنبه عمومی جرم ایراد ضرب و جرح عمدی از طریق حمله با اتوبوس و تخریب، علیه موکل اعلام جرم کرده بود که در این ارتباط نیز به لحاظ فوت موکل، قرار موقوفی تعقیب صادر شد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه موکل و خانواده وی توان مالی برای پرداخت دیه ندارند در صورت ورود شکایت، دیه از صندوق دیه بیت المال پرداخت می شود.

محمد ثلاث راننده اتوبوسی که سه نفر از ماموران نیروی انتظامی را در حادثه خیابان گلستان به شهادت رساند، به قصاص محکوم و حکم وی ۲۸ خرداد سال ۹۷ اجرا شد.
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم