تیتر امروز

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی
دیدار در گفت‌وگو با رئیس انجمن حقوق اساسی ایران، انتشار نامه وزیر کشور در روزنامه اعتماد را بررسی می‌کند

گرجی: روزنامه اعتماد مجرم نیست/ هیچ مسئولی حق ندارد پشت در‌های بسته برای مردم خط مشی تعیین کند + فایل صوتی

انتشار نامه محرمانه وزیرکشور در روزنامه اعتماد و اعلام جرم دادستانی علیه این روزنامه و آگاهی از جزییات این اتفاق، بهانه گفت‌وگوی دیدار با دکتر علی اکبر گرجی، رئیس انجمن حقوق اساسی ایران شد.
سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد
پا به پای اسلامی ندوشن از تورنتو تا شادیاخ؛ در سفر سیمرغ با فرزند ایران

سفرنامه‌طورِ یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا؛ از تهران به نیشابور تا به مشهد و بجنورد

پیکر محمدعلی ندوشن ما را به سفری دور در همین نزدیکی‌ها برد، برد به دور دست‌های تاریخ بلاخیز ایران، به خراسان. سفرنامه‌طور یک روزنامه‌نگار ایران‌گرا را بخوانید.
زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با روزنامه‌نگار باسابقه و فعال سیاسی اصلاح طلب/ قسمت اول

زیدآبادی: از سر خشم گفتم از سیاست کنار می‌روم/ محور خُرده اجماع اصلاح‌طلبان "خاتمی" است/ به هاشمی رفسنجانی می‌گفتند "وسط باز"

"احمد زیدآبادی" روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در یکی دیگر از برنامه‌های اصل ۲۷ مهمان دیدارنیوز بود؛ این گفت‌وگو در دو قسمت منتشر خواهد شد.

ممانعت از ورود به باغ‌های خمینی شهر در روزهای آخر تعطیلات نوروزی

فرماندار خمینی شهر گفت: شهروندان اصفهانی چنانچه قصد عبور از شهرستان خمینی شهر را دارند مسیر کمربندی را انتخاب کنند.

کد خبر: ۵۶۵۴۱
۰۹:۴۸ - ۰۹ فروردين ۱۳۹۹

دیدارنیوز - محمود مسلم زاده امروز (جمعه- هشتم فروردین) در جمع خبرنگاران در خصوص بیماری حاد تنفسی کرونا، اظهار کرد: براساس مصوبات ستاد مبارزه با کرونای شهرستان خمینی شهر، ابلاغیه های استانی که به شهرستان ابلاغ می شود به صورت مستمر به اجرا در می آید.

وی در مورد اقدامات انجام شده در شهرستان خمینی شهر گفت: برپایی ایستگاه های کنترل و غربالگری در ورودی های شهرستان از جمله اقدامات انجام شده در این ایام است.

فرماندار خمینی شهر در مورد این ایستگاه ها اظهار کرد: ایستگاه هایی در بلوار آتشگاه و در سه راهی الغدیر، ۲ ایستگاه داخل شهر درچه و سه ایستگاه در شهر خمینی شهر و در شهرهای اصغرآباد، کوشک و روستاهای قعله امیریه و تیرانچی برپا شده است.

وی افزود: در این ایستگاه ها به صورت جدی خودروهای ورودی و خروجی با اندازه گیری تب و علائم، مورد پالایش قرار گرفته و افراد مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی راهنمایی می شوند.

مسلم زاده با اشاره به مصوبه استانی عدم ورود خودروهای غیر بومی به شهرستان ها،  گفت: در ورودی های شهرستان از ورود هرگونه خودرو به جز شماره پلاک شهرستان خمینی شهر جلوگیری می شود.

فرماندار خمینی شهر دافزود: کسانی که قصد دارند برای روزهای آخر تعطیلات به باغات شهرستان خمینی شهر بیایند در ایستگاه های ورودی شهرستان از حضور آنها جلوگیری می شود.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی