رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: همزمان با فعالیت ۱۲۱ گروه جهادی بسیج اصناف و ۶ واحد صنعتی بزرگ استان توان تولید روزانه ماسک‌های بهداشتی به بیش از ۱۳۰ هزار عدد در روز رسید.

کد خبر: ۵۶۴۹۵
۱۳:۰۲ - ۰۸ فروردين ۱۳۹۹
دیدارنیوز ـ حبیب امین زاده در حاشیه بازدید از چند کارگاه تولید ماسک و ملوزمات بهداشتی که در قالب گروه‌های جهادی بسیج فعالیت دارند، افزود: با همراهی و همیاری بسیج اصناف استان تا کنون 121 گروه جهادی از همان روزهای آغازین شیوع ویروس کرونا سازماندهی شدند.

وی ادامه داد: از این تعداد 36 گروه جهادی در تبریز سازماندهی شده‌اند.

امین زاده با اشاره به این‌که همه ملزومات بهداشتی تولیدی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان قرار می‌گیرد؛ اظهار کرد: معاونت غذا و داروی این دانشگاه نیز بر فرآیند تولید این محصولات نظارت دارد.

وی خاطرنشان کرد: طی بازه زمانی یک‌ماه توانستیم ظرفیت تولید ماسک‌های بهداشتی در استان را 10 برابر افزایش دهیم؛ که جا دارد از همه مجاهدان جبهه پشتیبانی از مدافعان سلامت کشور تقدیر کنم .

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی؛ گفتنی است حبیب امین زاده همراه با معاون امور صنایع سازمان، نایب رئیس اتاق اصناف تبریز و همچنین مسول بسیج اصناف استان از واحدهای تولید ماسک و ملزومات بهداشتی بازدید کرد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم