News Image Lead

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت:طرح آبرسانی به ۹۲روستای استان در قالب ۲۶طرح، دهه فجر امسال به بهره برداری می‌رسد.

کد خبر: ۵۰۰۷۱
۱۴:۴۷ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۸

تیتر امروز

واتس‌اپ از جان ما چه می‌خواهد؟

واتس‌اپ از جان ما چه می‌خواهد؟

بعد از حواشی پیام رسان واتس‌اپ در چند روز اخیر و مسائلی که پیرامون اطلاعات کاربران و حریم خصوصی آن‌ها مطرح شد امین عطائی پژوهشگر ارتباطات دیجیتال در گزارش به سراغ این پرسش مهم رفته که واتس‌اپ...
 

دیدارنیوز ـ علیرضا کاکاوند روز شنبه با بیان اینکه برای افتتاح این پروژه ها ۳۱۴ میلیارد و ۵۰۱ میلیون ریال هزینه شده است افزود: با بهره بردار این طرح ها ۳۹ هزار نفر جمعیت روستایی از آب آشامیدنی سالم بهره مند خواهند شد. 

وی بیان کرد: شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان در سالجاری و به مناسب های مختلف طرح های آبرسانی و یا کلنگ زنی را در برنامه خود داشته و در مجموع، بهره برداری از آبرسانی به ۲۷۸ روستا و کلنگ زنی طرح آبرسانی به ۱۰۸ روستا عملیاتی شده است.

وی افزود: با توجه به سیل فروردین ماه امسال نیز آبرسانی به ۹۶۴ روستای استان در قالب ۴۰ درصد با مشکل مواجه شده بود که با تلاش شبانه روزی کارکنان این شرکت و در کمتر از ۱۴ روز آبرسانی به صورت موقت انجام و در ادامه نیز آب پایدار این روستاها وصل شد.

وی اضافه کرد: در مجموع سال ۹۸ یک سال پرکار برای نیروهای شرکت آبفار در لرستان بوده و با تلاش های شبانه روزی جمعیتی بالغ بر ۹۷ هزار نفر روستانشین استان از نعمت آب شرب سالم بهره مند شده اند.

مدیر عامل آبفار لرستان گفت: در ابتدای امسال شاخص بهره مندی آبرسانی روستایی در استان ۸۱ درصد بوده که این میزان ۶ درصد بالاتر از میانگین کشوری بوده است.

کاکاوند با اشاره به سیل فروردین ماه امسال اظهار داشت: با خسارت های برجا مانده از سیل امسال شاخص بهره مندی به ۷۷ درصد رسیده که با بهره برداری از طرح های دهه فجر این میزان به بیش از ۸۰ درصد خواهد رسید.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: