تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

پاسخ تند برترین فوتبالیست زن جهان به ترامپ: می‌فهمی چه می‌گویی؟

برترین فوتبالیست زن جهان به انتقاد شدید از رفتار جنگ طلبانه دونالد ترامپ پرداخت و عنوان کرد با این سیاست آمریکایی‌های زیادی کشته خواهند شد.

کد خبر: ۴۷۸۲۵
۱۱:۰۳ - ۱۷ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - به نقل از دیلی میل، مگان رپینو در مراسم بهترین‌های فیفا ۲۰۱۹ توانست جایزه بهترین فوتبالیست زن جهان را به دست آورد. او از مخالفان سرسخت سیاست های دونالدو ترامپ رئیس جمهور آمریکا است.

ترامپ که اخیرا توئیتی منتشر کرده بود مبنی بر اینکه "ما بزرگترین و با اختلاف فراوان، بهترین (نیروی نظامی) در جهان هستیم. اگر ایران به یک پایگاه آمریکایی و یا هر آمریکایی‌ای حمله کند ما برخی از جدیدترین تجهیزات نظامی خود را بی معطلی به سوی‌شان روانه می‌کنیم". حالا این توئیت با واکنش برترین فوتبالیست زن جهان در سال ۲۰۱۹ روبرو شده است.

مگان رپینو در این رابطه در صفحه اجتماعی خود نوشت:‌ "در کنار این تجهیزات، ما سربازان و نیروهای خودمان را نیز اعزام می‌کنیم که خیلی از این افراد جوان هستند. البته قطعا این‌ها فرزندهای خودت نیستند. آیا اصلا متوجه می‌شوی که داری چه می‌گویی؟ هیچ‌وقت درباره جنگ کردن به خودت نبال، چون آمریکایی‌های زیادی در آن کشته می‌شوند".
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی