تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

عبدالمهدی: عراق و آمریکا باید برای خروج نیروها همکاری کنند

نخست‌وزیر عراق امروز (دوشنبه) خطاب به سفیر آمریکا در بغداد گفت، دو کشور باید با یکدیگر برای اجرای قطعنامه پارلمان عراق درباره خروج نیروهای خارجی همکاری کنند.

کد خبر: ۴۷۷۵۹
۲۱:۳۹ - ۱۶ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری رویترز، دفتر عادل عبدالمهدی، نخست‌وزیر عراق در بیانیه‌ای خطاب به ماتئو تولر، سفیر آمریکا در بغداد اعلام کرد: نخست‌وزیر بر اهمیت همکاری دوجانبه برای اجرای خروج نیروهای خارجی، مطابق قطعنامه پارلمان عراق و تنظیم روابط با ایالات متحده بر یک مبنای مناسب تاکید کرد.

در این بیانیه آمده است: عادل عبدالمهدی با تأکید بر اینکه وضعیت در حال حاضر چقدر خطرناک است و پیامدهای احتمالی آن، افزود عراق در حال انجام هر کاری ممکنی برای جلوگیری از نزول به جنگ است.

نخست وزیر مستعفی و موقت عراق امروز در دیدار با سفیر آمریکا در بغداد بر لزوم تلاش مشترک برای اجرای خروج نیروهای بیگانه تاکید کرد. براساس بیانیه دفتر عادل عبدالمهدی که به دست شبکه سومریه نیوز رسیده، ماتئو تولر، سفیر آمریکا در عراق به دیدار عبدالمهدی رفت.

در این دیدار رویدادهای اخیر و مصوبه پارلمان عراق بررسی شد. نخست وزیر عراق گفته، طبق مصوبه پارلمان عراق و قرار گرفتن روابط براساس اصول صحیح باید تلاش‌های مشترک برای اجرای عقب‌نشینی صورت بگیرند. او بر خطرناک بودن اوضاع کنونی و پیامدهای احتمالی آن هشدار داد و گفت عراق تمام تلاش خود را می‌کند تا به یک جنگ نامحدود کشیده نشود.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی