تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟
فرمانده سپاه فجر:

شهادت سردار سلیمانی زمینه‌ساز شکست استکبار جهانی است

فرمانده سپاه فجر استان فارس تاکید دارد که شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی، زمینه‌ساز شکست استکبار جهانی و صهیونیست‌ها را فراهم خواهد کرد.

کد خبر: ۴۷۷۱۹
۱۵:۲۰ - ۱۶ دی ۱۳۹۸

شهادت سردار سلیمانی زمینه‌ساز شکست استکبار جهانی است

دیدارنیوز ـ سردار سید هاشم غیاثی، دوشنبه ۱۶ دیماه با گرامیداشت یاد سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: کار بزرگ و نقش تاثیرگذار شهید سپهبد سلیمانی در مبارزه با استکبار جهانی و بر هم زدن نقشه‌های پلید آنان برای کشور‌های منطقه هرگز از اذهان ملت‌های مسلمان و مظلوم پاک نخواهد شد.
 
وی با بیان اینکه راهپیمایی و تجمع باشکوه مردم شریف فارس در پاسداشت مقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش روز سه شنبه در شیراز برگزار می‌شود، گفت: بدون شک مردم مومن و انقلابی فارس در این مراسم حضور گسترده‌ای خواهند داشت و پیام اصلی حضور مردم "حمایت از جبهه مقاومت اسلامی" و تاکید بر ادامه راه این شهید بزرگوار است.
 
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه انتقام سختی از جنایتکاران آمریکایی گرفته می‌شود، گفت: شهادت این مرد حماسه ساز زمینه پیروزی بزرگ بر استکبار جهانی و صهیونیست‌ها را فراهم خواهد آورد و نام او برای همیشه در تاریخ ایران اسلامی و در اذهان ملت‌های آزاده جهان ثبت شده است.
 
غیاثی افزود: همه اقشار ملت ایران و ملت‌های منطقه از جمله ملت عراق، دلدادۀ شهید سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت اسلامی هستند و در چند روز گذشته این دلدادگی خود را با حضور گسترده در مراسم تشییع پیکر‌های مطهر این شهدا به اثبات رسانده‌اند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی