تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.
به منظور حضور دانشجویان در بزرگداشت سردار دل‌ها صورت گرفت:

لغو امتحانات دو دانشگاه سمنان و دانشگاه آزاد استان سمنان

امتحانات امروز دو دانشگاه سمنان و دانشگاه آزاد استان سمنان به روز‌های ۲۹ و ۳۰ دی‌ماه موکول شد.

کد خبر: ۴۷۷۱۰
۱۴:۱۶ - ۱۶ دی ۱۳۹۸

لغو امتحانات دو دانشگاه سمنان و دانشگاه آزاد استان سمنان

دیدارنیوز ـ این دو دانشگاه که امتحانات امروز خود را به منظور فراهم کردن حضور دانشجویان و دانشگاهیان استان لغو کرده بودند، امتحانات روز دوشنبه را به روز‌های پایانی دی‌ماه موکول کردند.
 
به گزارش به نقل ازروابط عمومی دانشگاه سمنان معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سمنان به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و فراهم کردن امکان شرکت دانشجویان دانشگاه در مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام روز برگزاری امتحانات دوشنبه ۱۶ دی‌ماه راه به روز دوشنبه ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۸ با همان ساعات موکول کرد.
 
همچنین امتحانات واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در روز دوشنبه ۱۶ دی ماه نیز که تغییر کرده بود در روز ۲۹ دی برگزار می‌شود.
 
این دانشگاه اعلام کرد: پیرو بخشنامه سازمان مرکزی این دانشگاه و به منظور فراهم آمدن زمینه برای حضور عاشقان و دلباختگان سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی در مراسم تشییع پیکر پاک آن سرباز فداکار وطن، تمامی امتحانات روز دوشنبه ۱۶ دی ماه لغو و به روز یکشنبه ۲۹ دی در همان ساعات برنامه ریزی شده موکول شد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی