تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

درودگر: امیدوارم با استعفای تاج مخالفت شود

مسوول کمیته اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال می‌گوید امیدوار است با توجه به ارتباطات تاج در آسیا و جهان با استعفای او مخالفت شود تا رییس فدراسیون فوتبال بتواند کارهایی که انجام داده را به سرانجام برساند.

کد خبر: ۴۶۶۵۷
۱۳:۵۶ - ۰۹ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - صادق درودگر، مسوول کمیته اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال در حاشیه جلسه هیات رییسه گفت: در ابتدا امیدوارم تاج سلامتی کاملش را به دست بیاورد اما موعد انتخابات فدراسیون دیر نیست و هیات رییسه می‌تواند بخشی از وظایف تاج را بر عهده بگیرد تا فشارها کاهش یابد و فوتبال دچار سردرگمی نشود.

او ادامه داد: تاج نایب رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا است و جایگاه او برای ما مهم است. او ارتباط خوبی در جهان از جمله با اینفانتینو دارد و کارهای بزرگی را هم شروع کرده است. امیدوارم هیات رییسه استعفای تاج را قبول نکند.

او افزود: الآن شرایط اقتصاد جنگی است و قدرت ما کم است اما تلاش می‌کنیم با همین قدرت کم به اندازه توان پاسخگوی نیازهای فوتبال باشیم.

درودگر درباره ماجرای شستا توضیح داد: شستا در صدا و سیما تبلیغ می‌کند و شرکت‌های تحت پوشش او در تلویزیون هستند. چرا فقط از ما سوال می‌شود که چرا با شستا قرارداد بستیم. ما از این شرکت قرض گرفتیم و با آن‌ها قراردادی بستیم همان‌طور که می توانیم با شرکت‌ها، سازمان‌ها یا ارگان‌های مختلف قرارداد ببندیم. حتی بعضی از شرکت‌ها ممکن است وجود داشته باشند که ما ندانیم اما برای شستا باشند.

مسوول کمیته اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال درباره توانایی پرداخت غرامت ویلموتس گفت: وکلای ما باید پرونده ویلموتس را بررسی کنند و قرارداد را آنالیز کنند تا ببینم چه کار می‌توانیم بکنیم؛ حتی ممکن است بندهایی وجود داشته باشد که بتوانیم غرامت بگیریم.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی