تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

توزیع شیر بین ۶۸۰ هزار دانش آموز سیستانی وبلوچستانی

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: توزیع شیر رایگان بعد از وقفه‌ای دو ساله، از امروز در مدارس سیستان و بلوچستان آغاز شد.

کد خبر: ۴۶۵۷۹
۰۹:۳۷ - ۰۹ دی ۱۳۹۸

توزیع شیر بین ۶۸۰ هزار دانش آموز سیستانی وبلوچستانی

دیدارنیوز ـ رخشانی در مراسم توزیع شیر در زاهدان بیان کرد: با تلاش‌های دولت حدود ۲۷۰ میلیارد تومان از محل هدفمندی یارنه‌ها برای تهیه و توزیع شیر رایگان در مدارس ۸ استان کشوراختصاص یافته است.
 
رخشانی افزود: از این مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان به وزارت آموزش و پرورش تخصیص پیدا کرده که ۲۳ میلیارد تومان آن سهم آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان بوده است.
 
وی گفت: در صورت تخصیص کامل اعتبارات، ۲۰ مرحله توزیع فعلی شیر به ۶۰ مرحله تا پایان سال تحصیلی افزایش خواهد یافت.
 
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با اشاره به تحت پوشش قرار گرفتن حدود ۶۸۰ هزار دانش آموز استان در مقاطع مختلف تحصیلی، افزود: در حال حاضر ۲ میلیون پاکت شیر وارد استان شده که بین دانش آموزان ۱۸ شهرستان توزیع می‌شود و شیر ۱۵ شهر و شهرستان دیگر نیز بارگیری شده است که طی چند روز آینده وارد استان خواهد شد.
 
رخشانی گفت: سرانه شیر در کشور‌های توسعه یافته بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ کیلوگرم است در حالی که این سرانه در کشورما برای هر فرد ۸۰ کیلوگرم است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی