تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

صادرات آب معدنی از جاسک به کشور‌های حاشیه خلیج فارس

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و بنادر شرق هرمزگان گفت: در هفته نخست دی بیش از ۵۰۰ پالت آب معدنی از بندرجاسک به کشور‌های حاشیه خلیج فارس صادر شد.

کد خبر: ۴۶۵۷۶
۰۹:۳۱ - ۰۹ دی ۱۳۹۸

صادرات آب معدنی از جاسک به کشور‌های حاشیه خلیج فارس

دیدارنیوز ـ حمیدرضا محمدحسینی صبح امروز (نهم دی ماه) در بازدید از بندر جاسک افزود: در هفته نخست دی بیش از ۵۰۰ پالت آب معدنی از بندرجاسک به کشور‌های حاشیه خلیج فارس صادر شد.
 
وی با اشاره به اینکه فراهم کردن بستر‌های لازم برای افزایش صادرات غیرنفتی از سیاست‌های سازمان بنادر و دریانوردی است، بیان کرد: بندر جاسک با ظرفیت اسمی تخلیه و بارگیری سالانه ۵۰۰ هزار تن کالا، قابلیت پذیرش شناور‌های فلزی و سنتی را داراست.
 
محمدحسینی اظهار کرد: بندر جاسک به عنوان یک بندر صادراتی مهم با کاربری چند منظوره تجاری، صیادی و مسافری در قلب سواحل مکران واقع شده و می‌تواند در حوزه صادرات و دسترسی به بازار‌های کشور‌های حوزه خلیج فارس نقش‌آفرینی کند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی