تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

آقای کالدرون پسر شما در ایران بود که برنامه فوتبال برتر را "لایو" می‌رفت؟

سوالی که ذهن خیلی‌ها را درگیر کرده این است،چه کسی صفحه اینستاگرام کالدرون را می‌گرداند؟

کد خبر: ۴۶۵۱۹
۱۴:۵۲ - ۰۸ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - حکایت اینستاگرام بازی گابریل کالدرون هم عجیب است.از همان روزی که قبل از بازی با نساجی،سرمربی پرسپولیس عنوان کرد که حقایق را از این به بعد از طریق اینستاگرامش مطرح می کند شاخک خیلی ها تیز شد.خیلی ها به واکاوی اینستاگرام کالدرون پرداختند و به دنبال این بودند که چه کسی گرداننده این صفحه است و مطالب را به فارسی ترجمه می کند و حتی در شبی که سرمربی سرخ ها به برنامه فوتبال برتر رفته بود،زنده و از داخل استودیو برای مخاطبان"لایو" می رفت؟

کالدرون در شرایطی ادعا می کند که پسرش همه کاره پیج اینستاگرام او است که پسر او در ایران حضور ندارد.این اتفاق باعث شده تا خیلی ها شایعه کنند که کاظمی(مدیربرنامه های کالدرون)که با او بیشترین ارتباط را دارد این کار را انجام می دهد اما جالب اینجاست که کالدرون،مدیربرنامه های خودش را آنفالو کرده است! حال سوالی که پیش می آید این است که چه دلیلی وجود دارد که سرمربی پرسپولیس،مدیر برنامه های خودش را آنفالو کند؟ یعنی واقعا کالدرون و مدیربرنامه هایش ارتباطی با هم ندارند؟!

راستی یک سوال دیگر؟علی رغبتی یکی از اعضای هیات مدیره کلا دو نفر را فالو کرده است.یکی کالدرون و دیگری کاظمی! البته شاید رغبتی منکر این شود که این پیج متعلق به او است اما نکته اینجاست که خود کاظمی هم این پیج را فالو دارد! 

آقای کالدرون هیچ ایرادی وجود ندارد و هر کسی می تواند هر فردی را که خواست در فضای مجازی دنبال کند،فقط برای ما مشخص کنید که اگر ارتباطی با کاظمی ندارید و پسرتان هم در ایران نبوده چه کسی آن شب در برنامه فوتبال برتر،برنامه ای که در آن حضور داشتید را به صورت "لایو"برای مخاطبان تان به نمایش گذاشت؟
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی