تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

صادرات ۳۵ میلیون دلاری کالا از چهارمحال و بختیاری

رییس اداره بازاریابی خارجی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۵ میلیون دلاری کالا از چهارمحال و بختیاری به خارج از کشور صادر شده است.

کد خبر: ۴۶۴۰۱
۱۵:۳۸ - ۰۷ دی ۱۳۹۸

صادرات ۳۵ میلیون دلاری کالا از چهارمحال و بختیاری

دیدارنیوز ـ بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری، سیاوش نظری اظهار کرد: در ۹ ماهه سال‌جاری ۳۵ میلیون و ۱۲۵ هزار و ۲۳۹ میلیون دلار کالا از گمرک استان صادر شده است.
 
وی افزود: صادرات کالا از گمرک استان در ۹ ماهه سال‌جاری بیش از ۳۷ هزار و ۲۵۱ تن بود که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۳۵ درصد از نظر وزنی کاهش دارد.
 
به گفته وی، ارزش صادرات کالا از گمرک این استان در ۹ ماهه سال‌جاری ۳۷ درصد کاهش را نشان می‌دهد.
 
نظری ادامه داد: ۵۰ محصول تولیدی این استان به کشور‌های عراق، افغانستان، ارمنستان، هندوستان، ترکیه، رومانی، آذربایجان، کویت، پاکستان و امارات متحده عربی صادر می‌شود.
 
وی تصریح کرد: صادرات کالا‌های این استان به کشور‌های دیگر شامل انواع لوازم خانگی، ورق‌های فولادی پوشش‌دار، موکت، مصنوعات پلاستیکی، مغز بادام، خوراک آبزیان، مصنوعات آلومینیومی، ماکارونی، خوراک دام، نبات، محصولات نساجی و سیمان است.
 
نظری تاکید کرد: چهارمحال و بختیاری توان صادرات سالانه ۱۰۰ میلیون دلار کالا به کشور‌های دیگر را دارد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی