تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.

رشد ۶ درصدی سطح زیر کشت گندم در استان قزوین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در سال زراعی جاری کشت گندم در مزارع استان قزوین نسبت به مدت مشابه سال گذشته شش درصد رشد داشته است.

کد خبر: ۴۶۳۷۴
۱۴:۲۱ - ۰۷ دی ۱۳۹۸

رشد ۶ درصدی سطح زیر کشت گندم در استان قزوین

دیدارنیوز ـ فاطمه خمسه، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، اظهار کرد: در سال زراعی جاری برنامه ابلاغی کشت گندم برای استان ۱۴۵ هزار و ۶۹۶ هکتار بوده که خوشبختانه با افزایش شش درصدی نسبت به برنامه ابلاغی ۱۴۵ هزار و ۶۹۶ هکتار گندم در مزارع کشاورزی استان کشت شد.
 
وی ادامه داد: این میزان کشت در مزارع گندم آبی و دیم با تلاش بیش از ۱۳ هزار گندم‌کار و با نظارت کارشناسان مراکز جهاد کشاورزی استان انجام‌شده است.
 
بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، خمسه تصریح کرد: در سال زراعی جاری ۴۷ هزار و ۷۶۴ هکتار از اراضی زراعی آبی (۱۰۰ درصد تحقق برنامه ابلاغی) و ۱۰۶ هزار و ۶۹۲ هکتار از اراضی زراعی دیم (۱۰۹ درصد تحقق برنامه ابلاغی) به زیر کشت گندم رفته است.
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با اعلام اینکه درمجموع ۸۰ درصد از کشت گندم استان به روش‌های مکانیزه انجام‌شده است، خاطرنشان کرد: با مساعد بودن شرایط جوی و به‌کارگیری به‌موقع توصیه‌های فنی کارشناسان توسط زارعین امیدواریم شاهد تولیدی در حدود ۳۲۰ هزار تُن گندم در استان باشیم تا بتوانیم گام مؤثری در مسیر خودکفایی تولید این محصول راهبردی در کشور برداریم.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی