تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

مجیدی از قبول پیشنهاد استقلال منصرف شد؟

News Image Lead

فرهاد مجیدی در پستی اینستاگرامی اعلام کرد که تنها در صورتی پیشنهاد سرمربی‌گری استقلال را قبول می‌کند که هواداران این تیم خواهان حضور او باشند.

کد خبر: ۴۶۲۷۱
۱۸:۱۰ - ۰۶ دی ۱۳۹۸
دیدارنیوز - باشگاه استقلال پس از منتفی شدن حضور مجدد استراماچونی در ایران به سراغ گزینه‌های جانشینی این سرمربی ایتالیایی رفتند که مطرح‌ترین نام در بین آن‌ها فرهاد مجیدی بود. استقلالی‌ها بلافاصله پس از این که استراماچونی قراردادش را فسخ کرد و از ایران رفت، با مجیدی وارد مذاکره شدند و به نظر می‌رسید که مقدمات حضور این بازیکن محبوب استقلال در این تیم به اتمام رسیده و در آینده‌ای نزدیک به عنوان سرمربی جدید آبی‌های پایتخت انتخاب می‌شود.

با این حال، فرهاد مجیدی امروز (جمعه) در پستی اینستاگرامی به صورت تلویحی اعلام کرد که با وجود تمایل برای نشستن روی نیمکت استقلال، نمی‌خواهد پیشنهاد مدیران این باشگاه را قبول کند. او در این پست اینستاگرامی نوشته‌است: "در ورزش اگر یک نکته یاد گرفته باشم این است که ورزشگاه هویت حرفه‌ای خود را از باشگاه و هوادارانش می‌گیرد. استقلال تا ابتدا خانه من است و با هوادارانش احساس مشترک دارم و در هر مسیری همراه‌شان هستم، مثل دو هفته اخیر که با آن‌ها بدترین روزها را گذراندم. با سپاس از باشگاه استقلال که برای سرمربی‌گری به من اتعتماد کرد، باید اعلام کنم فقط روزی به خانه‌ام برمی‌گردم که هواداران - صاحبان اصلی آن خانه - منتظرم باشند و پای دعوت‌نامه امضای معنوی آن‌ها باشد. سپاسگزارم از محبت بازیکنان عزیز استقلال که در این روزگار به شدت مظلوم واقع شدند."

باتوجه به این پست اینستاگرامی، به نظر می‌رسد مجیدی به خاطر جو منفی‌ای که در انتظار جانشین استراماچونی است، از قبول پیشنهاد مدیران استقلال منصرف شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی