تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کوهین:

کلاه ایمنی به طور رایگان به موتورسیکلت سواران قزوین اهدا شد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کوهین از اهدای کلاه ایمنی به طور رایگان به موتورسیکلت سواران بخش کوهین از توابع قزوین خبر داد.

کد خبر: ۴۶۰۸۸
۰۹:۵۶ - ۰۴ دی ۱۳۹۸

کلاه ایمنی به طور رایگان به موتورسیکلت سواران قزوین اهدا شد

دیدارنیوز ـ اسماعیل جعفری صبح چهارشنبه در حاشیه مراسم اهدای ۴۰ کلاه ایمنی به موتورسیکلت سواران بخش کوهین که در مسجد جامع حضرت ولیعصر (عج) برگزارشد، اظهار کرد: این طرح با هدف آموزش و ارتقای فرهنگ رانندگی و ایمنی راکبین موتور سیکلت بخش کوهین اجرا شد.
 
وی با بیان اینکه در راه‌های روستایی بیشترین آمار تلفات جانی و مالی مربوط به راکبان موتورسیکلت است، اضافه کرد: اجرای طرح ارتقا ایمنی راکبان موتور سیکلت به منظور کاستن از تلفات جانی و مالی در حوادث رانندگی پیگیری می‌شود و در طول جاده‌ها به ویژه راه‌های روستایی که از آمار بالایی برخوردار بوده، بسیار مهم و ضروری است.
 
جعفری همچنین گفت: در این طرح مواردی همچون آشنایی موتور سواران با نحوه تردد ایمن در جاده‌ها، آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی، رعایت نکات ایمنی در هنگام موتورسواری و تردد در جاده‌های استان، افزایش اطلاعات ترافیکی و پیشگیری از وقوع تصادفات و تلفات اجرا شد.
 
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کوهین با بیان اینکه ۴۰ عدد کلاه ایمنی به موتورسواران حاضر در این طرح اهدا شد، خاطرنشان کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، نحوه استفاده از کلاه ایمنی، خطرات و آسیب‌های اجتماعی ناشی از تصادفات رانندگی به حداقل می‌رسد.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی