کارشناس هواشناسی گیلان از تداوم بارش‌ها و ابرناکی هوا تا روز پنجشنبه خبر داد و گفت: فردا آسمان ابری خواهد بود و بارش‌های پراکنده داریم، اما از عصر و شب کاهش ناپایداری هوا پیش بینی می‌شود.

کد خبر: ۳۷۹۱۵
۱۳:۰۳ - ۱۷ مهر ۱۳۹۸

کاهش ناپایداری هوا از عصر پنجشنبه

دیدارنیوز ـ یوسف میره جینی با اشاره به شمالی شدن جریانات هوا و نفوذ تدریجی یک سامانه پرفشار به منطقه از امروز، اظهار کرد: انتظار داریم کاهش نسبی دما بین ۴ تا ۷ درجه، افزایش ابر و وزش باد اتفاق بیفتد.
 
وی با بیان اینکه بارش باران طی امروز و صبح فردا پیش بینی می‌شود، تصریح کرد: در برخی از ساعات و در برخی از نقاط بارش‌ها شدید خواهد بود لذا با توجه به شرایط جوی امروز احتمال بالا آمدن آب رودخانه‌ها و مسیل‌ها و آب گرفتگی معابر دور از انتظار نیست.
 
کارشناس هواشناسی گیلان آسمان امروز را کمی تا نیمه ابری و در برخی از ساعات مه آلود دانست و خاطرنشان کرد: از بعد از ظهر و شب با افزایش ابر و وزش باد و بارندگی شدید مواجه هستیم.
 
میره جینی از تداوم بارش‌ها و ابرناکی هوا تا روز پنجشنبه خبر داد و گفت: فردا آسمان ابری خواهد بود و بارش‌های پراکنده داریم، اما از عصر و شب کاهش ناپایداری هوا پیش بینی می‌شود. البته دامنه‌های جنوبی و ارتفاعات آسمان نیمه ابری خواهند داشت.
 
گفتنی است: با توجه به ارتفاع موج دریا طی امروز و فردا امکان فعالیت‌های دریایی وجود ندارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم