تیتر امروز

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.

آخرین اخبار از طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه ایمن‌سازی سرویس مدارس

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران جزئیات طرح یک فوریتی الزام شهرداری به ارائه لایحه ایمن‌سازی سرویس مدارس را تشریح کرد.

کد خبر: ۳۵۸۳
۱۲:۵۲ - ۰۲ تير ۱۳۹۷
دیدارنیوز - شهربانو امانی در گفت‌وگو با پانا درباره طرح یک فوریتی الزام شهرداری به ارائه لایحه ایمن‌سازی سرویس مدارس شهر تهران گفت: سال گذشته در ابتدای فعالیت شورای پنجم و در آستانه آغاز سال تحصیلی یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های والدین دانش‌آموزان، حمل‌ونقل سرویس‌های مدارس بود و بسیاری از والدین نگران بودند.

عضو کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران با اشاره به آمار نگران‌کننده تعداد فوتی‌های ناشی از تصادفات رانندگی در پایتخت گفت: در میان فوتی‌های تصادفات رانندگی در سال 95، 15 دانش‌آموز قرار داشتند که بسیار نگران‌کننده است. با توجه به این موضوع، پروژه‌ای به عنوان پروژه پژوهشی برای ساماندهی سرویس‌های مدارس در دستور کار شورای شهر تهران قرار گرفت.

این عضو شورای شهر تهران افزود: بعد از بررسی‌های کارشناسی و جلساتی که با متولیان سازمان تاکسیرانی و ذی‌نفعان حمل‌ونقل مدارس گذاشتیم، طرح یک فوریتی مبنی بر الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه ایمن‌سازی حمل‌ونقل دانش‌آموزان با امضای 18 عضو شورا در جلسه شورای شهر به تصویب رسید. مخالفان هم با اصل طرح مخالف نبودند بلکه با فوریت طرح موافق نبودند.

وی تصریح کرد: سه ماه پیش‌رو فرصت خوبی است که شهرداری تهران با حساسیت بیشتری لایحه ایمن‌سازی حمل‌ونقل دانش‌آموزان را ارائه دهد. البته سرفصل‌هایی هم برای این لایحه درباره آرام‌سازی محدوده مدارس و آموزش رانندگان سرویس مدارس در نظر گرفته شده است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی