تیتر امروز

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

نه دوز اول واکسن کرونا هست و نه دوز دوم!

قصه پرغصه نبود واکسن کرونا در روز‌هایی که خطر شروع پیک پنجم از رگ گردن به همه نزدیک‌تر است، دغدغه جدی این روز‌های مردم است؛ از سالمندانی که منتظر دوز دوم هستند تا برخی از بیماران خاص.
فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...

‌مدیر هماهنگی شعب بانک‌های خراسان شمالی از استقرار نمایندگی هفت بانک در شهرستان راز و جرگلان برای انجام امور سیل زدگان طی چند روز اخیر خبر داد.

کد خبر: ۳۵۱۳۳
۱۵:۰۷ - ۲۴ شهريور ۱۳۹۸

استقرار نمایندگی ۷ بانک برای انجام امور سیل زدگان خراسان شمالی

دیدارنیوز ـ هدایتی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که یکی از مشکلات اساسی مردم سیل زده شهرستان مذکور نبود بانک‌ها برای امر انعقاد قرار داد جهت اخذ تسهیلات بازسازی منازل آسیب‌دیده از سیل است، گفت: با پیگیری‌های انجام شده هفت نمایندگی طی دو روز در هفته در محل فرمانداری و بخشداری جرگلان مستقر خواهند شد و دیگر مجبور نیستند برای پیگیری امور به مرکز استان سفر کنند.
 
وی با اشاره به اینکه ۹ بانک عامل موظف به پرداخت تسهیلات جهت بازسازی منازل سیل زده هستند، افزود: دو بانک صادرات و ملی نیز در این شهرستان به مردم خدمات رسانی می‌کند.
 
محمدی مدیر کل بنیاد مسکن خراسان شمالی نیز در ادامه این جلسه گفت: طی مرحله نخست سهمیه یک هزار و ۵۰۰ فقره تسهیلات برای بازسازی منازل سیل زده اعلام شد و در مرحله دوم نیز سهمیه پنج هزار واحد اعلام شده که تمامی سهمیه‌های در نظر گرفته شده برای خراسان شمالی ابلاغ شده است.
 
وی افزود: از آنجایی‌که سهمیه مرحله دوم با کمی تاخیر ابلاغ شد، همین امر موجب شد تا بخشی از زمان کار را برای بازسازی منازل آسیب دیده را از دست دهیم.
 
محمدی ادامه داد: تاکنون ۳۳۶ میلیارد تومان تسهیلات بانکی و ۱۳۰ میلیارد تومان کمک بلاعوض ابلاغ شده است.
 
وی اظهار کرد: همچنین حدود ۱۰ هزار تن سیمان نیز به صورت رایگان در اختیار سیل زدگان استان برای بازسازی منازل آسیب دیده قرار گرفته است.
 
محمدی تصریح کرد: تاکنون سه هزار و ۲۱۳ فقره پرونده به بانک‌های عامل جهت انعقاد قرار داد ارسال شده است که با تسهیلات ارائه شده تاکنون ۲۳۷ واحد به مرحله ساخت سقف رسیده است.
 
وی گفت: با تسهیلات ارائه شده از سوی بانک‌ها به آسیب دیدگان کفاف ساخت یک واحد مسکونی را خواهد داد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: