با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

جشن ۴۰ سالگی دانشگاه شهرکرد با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، سفرای کشور‌های افغانستان، عراق و روسای ادوار این دانشگاه شهرکرد روز سه شنبه آغاز شد.

کد خبر: ۳۳۲۰۸
۱۲:۲۴ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۸

برگزاری جشن ۴۰ سالگی دانشگاه شهرکرد

دیدارنیوز ـ منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در بدو ورود به دانشگاه شهرکرد به مقام شامخ شهدای گمنام، این دانشگاه ادای احترام کرد و از بخش‌های مختلف دانشگاه دیدن کرد.
 
رئیس دانشگاه شهرکرد در این آغاز این جشن اظهار داشت: هم اینک ۷ هزار دانشجو در ۱۹۵ رشته گرایش در ۸ دانشکده مشغول تحصیل هستند.
 
سعید کریمی ادامه داد: این دانشگاه از حضور ۳۵۰ عضو هیات علمی بهره‌مند است که در عرصه‌های ملی و بین المللی دستاورد‌های علمی متعددی کسب کرده اند.
 
وی تصریح کرد: ۱۴ رئیس دانشگاه تاکنون در این دانشگاه منصوب شده است که با مدیریت این روسا و تلاش مجموعه دانشگاه پیشرفت‌های چشمگیری کسب شده است. 
 
گفتنی است:  از مهرماه امسال در دانشگاه شهرکرد، رشته بهداشت و بیماری آبزیان در مقطع دکترای تخصصی و گرایش‌های جدیدی در رشته‌های مهندسی عمران، مهندسی مواد، مدیریت کشاورزی، ادبیات روایی و مشاوره شغلی در مقطع کارشناسی ارشد تدریس می‌شود.
 
همچنین از سال تحصیلی جدید رشته علوم سیاسی در دانشکده فارسان و رشته مواد در دانشکده فنی و مهندسی بروجن در مقطع کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.
 
هم اینک ۵ تشکل سیاسی، ۴۵ انجمن علمی و ۲۸ کانون فرهنگی در این دانشگاه فعال هستند و ۲۰ دانشجو از کشور افغانستان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می‌کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم