تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
اوج‌گیری انتقادها از شهردار و رئیس شورای شهر تهران

میرسلیم: «چمران» با توجیه خطا‌های «زاکانی» خود را شریک جرم او می‌کند

مصطفی میرسلیم، نماینده مجلس یازدهم با انتقاد از حمایت رئیس شورای شهر تهران از شهردار پایتخت نوشت: رئیس شورای شهر (مهدی چمران) با توجیه خطا‌های شهردار (علیرضا زاکانی) خود را شریک جرم او می‌کند. معلوم نیست این جماعت کی می‌خواهند از غفلت به درآیند.

کد خبر: ۱۶۸۴۳۸
۱۸:۱۳ - ۱۹ تير ۱۴۰۳

میرسلیم:

دیدارنیوز: سیدمصطفی میرسلیم، فعال سیاسی و عضو حزب موتلفه اسلامی در صفحه اجتماعی ایکس نوشت: رئیس شورای شهر با توجیه خطا‌های شهردار خود را شریک جرم او می‌کند. معلوم نیست این جماعت کی می‌خواهند از غفلت به درآیند.

به نقل از انتخاب، نماینده مجلس یازدهم نسبت به توجیه خطا‌های شهردار تهران از سوی رئیس شورای شهر تهران واکنش نشان داد.

میرسلیم در صفحه اجتماعی ایکس نوشت: رئیس شورای شهر با توجیه خطا‌های شهردار خود را شریک جرم او می‌کند. معلوم نیست این جماعت کی می‌خواهند از غفلت به درآیند.

میرسلیم:

به گزارش دیدارنیوز، در روزهای اخیر کارزاری برای برکناری علیرضا زاکانی، شهردار تهران به راه افتاده اما مهدی چمران بدون توجه به خواست مردم، گفته: «به این کارزار‌ها توجه نکنید! این‌ها کارزار نیست و نمی‌دانم چه بگویم. شهردار را شورای شهر تعیین می‌کند حالا هر تعداد امضاء هم جمع شده باشد دلیل این نمی‌شود که تغییری صورت بگیرد؛ بلکه باید مسیر قانونی طی شود. از سوی دیگر تغییر مدیریت‌ها در میانه کار نتیجه‌ای جز متوقف کردن کار ندارد.»

مطلب مرتبط:

چرا مردم خواستار برکناری زاکانی‌اند؟

واکنش چمران به کارزار برای برکناری «زاکانی»؛ توجه نکنید، امکان‌پذیر نیست!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی