تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
فوتبال ایران و رقم‌های عجیب در هر فصل

ستاره‌ها در انتظار پول بیشتر!

در حالی که حقوق کارگران و کارمندان در ایران تنها ۳۰ تا ۳۵ درصد افزایش داشته و گرانی‌ها به شدت در سال جاری ادامه دارد، اما بازیکنان فوتبال کشورمان در دنیای دیگری هستند و رقم‌های آن‌ها هر فصل چند میلیارد چند میلیارد بالا می‌رود!

کد خبر: ۱۶۸۴۲۰
۱۲:۴۴ - ۱۹ تير ۱۴۰۳

ستاره‌ها در انتظار پول بیشتر!

دیدارنیوز: مهاجم خوزستانی پرسپولیس قصد دارد قرارداد خود با این تیم را یک فصل دیگر تمدید کند.

عیسی آل‌کثیر همیشه نشان داده علاقه زیادی به پرسپولیس دارد و این موضوع بر کسی پوشیده نیست. عیسی، اما در نقل‌وانتقالات لیگ بیست‌وسوم با مدیران پرسپولیس بر سر رقم قرارداد به توافق نرسید و به پیشنهاد سپاهان، جواب مثبت داد. آل‌کثیر چمدان خود را بست و به اصفهان رفت، اما همه‌چیز دست به دست هم داد تا او در این تیم درخشش لازم را نداشته باشد. شائبه‌ای که در مورد سیاست سپاهان در بازار نقل‌وانتقالات ایجاد شده بود، عده زیادی را به فکر فرو برد.

سپاهان در ابتدای لیگ بیست‌وسوم با حضور همزمان رضا اسدی، شهریار مغانلو، کاوه رضایی و عیسی آل‌کثیر ترافیک زیادی در خط حمله خود داشت و به برخی از بازیکنان فرصت زیادی نرسید. شائبه این بود؛ سپاهان ستاره‌های رقیب را جذب می‌کند و حتی اگر شده آن‌ها را روی نیمکت می‌گذارد تا رقبا تضعیف شوند! به هر روی عیسی زیر نظر ژوزه مورایس روز‌های خوبی را تجربه نکرد و در نیم‌فصل طی توافقی دو طرفه از جمع طلایی‌پوشان اصفهانی جدا شد.

بازگشتی دراماتیک

عیسی آل‌کثیر پس از ترک سپاهان، بار دیگر با پرسپولیس بر سر میز مذاکره نشست و در نهایت به مدت نیم‌فصل قرارداد خود با سرخ‌پوشان پایتخت را امضا کرد. عیسی با گل‌های کثیر خود برگشت و نقش مهمی در قهرمانی قرمز‌ها داشت. پرسپولیس همیشه در این سال‌ها از نبود یک مهاجم شش‌دانگ ضربه خورده، اما همیشه هم توانسته به آل‌کثیر تکیه کند. عیسی با دم مسیحایی خود جان تازه‌ای به خط حمله پرسپولیس بخشید و موفق شد بهترین گلزن سرخ‌ها در فصل گذشته لقب بگیرد.

اکنون مهاجم خوزستانی دیگر قراردادی با پرسپولیس ندارد و باید با مدیران این تیم برای لیگ بیست‌وچهارم به توافق برسد. طبق شنیده‌ها رقم پیشنهادی پرسپولیس، عیسی را راضی نکرده است و مذاکرات همچنان ادامه دارد. احتمالا باید منتظر تمدید آل‌کثیر با پرسپولیس باشیم و البته تکرار شدن سناریو فصل گذشته هم دور از ذهن نیست. حال باید دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار عیسی آل‌کثیر است و آیا فصل آینده او را پیراهن سرخ خواهیم دید یا خیر.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی