تیتر امروز

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF
مجله خبری تحلیلی دیدار نیوز با اجرای محمدرضا حیاتی

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF

این یازدهمین برنامه مجله خبری تحلیلی دیدارنیوز است که با اجرای محمدرضا حیاتی و با حضور کارشناسان و صاحب نظران تقدیم مخاطبان گرامی می‌شود.

کشف سلاح و مهمات در مرز‌های سیستان و بلوچستان

سردار رضا شجاعی، فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از کشف ۶۵ کیلوگرم انواع مواد افیونی و کشف سلاح و مهمات جنگی در مرز‌های شمالی این استان خبر داد.

کد خبر: ۱۶۸۳۱۳
۱۸:۰۰ - ۱۷ تير ۱۴۰۳

کشف سلاح در مرز‌های سیستان و بلوچستان

دیدارنیوز: فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات موفقیت آمیز توسط مرزبانان شمال استان سیستان و بلوچستان و کشف ۶۵ کیلوگرم انواع مواد افیونی و کشف سلاح و مهمات جنگی در مرز‌های شمالی سیستان و بلوچستان خبر داد.

سردار رضا شجاعی امروز یکشنبه در تشریح این خبر بیان کرد: مرزبانان سیستان و بلوچستان با کار اطلاعاتی و تجزیه و تحلیل اخبار واصله از قصد قاچاقچیان مبنی بر ورود یک باند قاچاقچی مواد مخدر و سلاح و مهمات، به کشور آگاه شده و بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده مرزبانی استان افزود: مرزداران غیور شمال استان ما با پایش‌های دقیق و بررسی تحرکات منطقه موفق شدند محل تردد قاچاقچیان را شناسایی و بلافاصله جهت انسداد اعزام و با اجرای عملیات برنامه‌ریزی شده موجب غافلگیری قاچاقچیان و توقیف و دستگیری آنان شدند.

سردار شجاعی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه اذعان کرد: ماموران در بازرسی دقیق از منطقه ضمن توقیف یک دستگاه خودرو، مقدار ۶۵ کیلوگرم انواع مواد افیونی شامل: مقدار ۵۰ کیلوگرم تریاک، ۱۰ کیلوگرم مرفین، ۵ کیلوگرم شیشه، تعداد ۱۳ قضبه سلاح کمرشکن، یک قبضه سلاح ام ۴ و تعداد ۱۰ فشنگ مربوطه، را کشف کنند.

این مقام ارشد مرزبانی با اشاره به عزم جدی مرزبانان استان سیستان و بلوچستان برای مقابله با مخلان امنیت در نوار مرز افزود: امروزه مرزبانان و مرزنشینان استان بیش از همیشه در کنار هم برای حفظ و حراست از مرز‌های جمهوری اسلامی ایران در مرز‌های شرق کشور تلاش می‌کنند و با هرگونه اعمال خرابکارانه در نوار مرزی قاطعانه برخورد خواهند کرد.

در این زمینه پرونده اولیه تشکیل، متهم به همراه مهمات کشف شده تحویل مراجع ذیصلاح شدند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی