تیتر امروز

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF
مجله خبری تحلیلی دیدار نیوز با اجرای محمدرضا حیاتی

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF

این یازدهمین برنامه مجله خبری تحلیلی دیدارنیوز است که با اجرای محمدرضا حیاتی و با حضور کارشناسان و صاحب نظران تقدیم مخاطبان گرامی می‌شود.

نامه مهرعلیزاده به پزشکیان

محسن مهرعلیزاده معاون پیشین رئیس جمهور طی نامه‌ای به مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب نوشت: «این پیروزی بیانگر اعتماد مردم به راستگوئی، امانتداری، شجاعت، روحیه حق گوئی، صداقت، ساده زیستی و تخصص شما دارد»

کد خبر: ۱۶۸۲۴۶
۱۸:۳۸ - ۱۶ تير ۱۴۰۳

نامه مهرعلیزاده به پزشکیان

 

دیدارنیوز ـ سرویس سیاسی: نامه محسن مهرعلیزاده به پزشکیان به شرح زیر است:

برادر ارجمندم
جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان
منتخب گرانقدر چهاردهمین دوره ریاست جمهوری

با سلام،
کسب افتخار پیروزی در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری که بی‌تردید برخورداری از عنایات الهی به ملت بزرگ و میهن عزیزمان را در بر داشت به حضور جنابعالی و ملت شریف ایران تبریک عرض می‌کنم.
اعتماد مردم همیشه سر افراز سرزمینمان ایران، که در شرایط حساس کنونی با شما همراه شد امیدی دوچندان و حرکتی نو برای فرزندانمان در آینده سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشورمان را رقم زد که از این بابت پیروزی شما در صحنه‌های برنامه ریزی و اجرا در آینده را از درگاه ایزد منان خواستارم.

این پیروزی بزرگ که نشان از انتخاب صحیح و هوشمندانه‌ی تک تک آن‌هایی که دل در گرو این آب و خاک دارند می‌باشد، بیانگر اعتماد مردم به راستگوئی، امانتداری، شجاعت، روحیه حق گوئی، حق طلبی، صداقت، زیست ساده و بی آلایش و در عین حال متخصصانه شما دارد که در رفتار و گفتارتان بر همگان آشکار است و بی تردید امانتی ارزشمند و گران بها می‌باشد که
از خداوند بزرگ توفیق روزافزون خدمت و سلامتی خواسته و برای مردم سرافراز کشورمان روز‌های روشن و افتخارات بیش از پیش در تمام عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی را خواهانم.

مهرعلیزاده ۱۶ تیرماه ۱۴۰۳

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی