تیتر امروز

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF
مجله خبری تحلیلی دیدار نیوز با اجرای محمدرضا حیاتی

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF

این یازدهمین برنامه مجله خبری تحلیلی دیدارنیوز است که با اجرای محمدرضا حیاتی و با حضور کارشناسان و صاحب نظران تقدیم مخاطبان گرامی می‌شود.
انتخابات در کمال امنیت و سلامت برگزار شد

وزیر کشور: به پزشکیان تبریک می‌گویم/ این انتخابات یک انتخابات نمونه بود

احمد وحیدی، وزیر کشور بعد از پایان انتخابات ریاست جمهوری، ضمن تبریک به مسعود پزشکیان گفت: انتخابات ریاست جمهوری در کمال امنیت، سلامت، رقابت جدی و مشارکت بالغ بر ۳۰میلیون مردم به اتمام رسید و مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور، منتخب مردم شد.

کد خبر: ۱۶۸۲۰۴
۱۰:۲۴ - ۱۶ تير ۱۴۰۳

وزیر کشور:

دیدارنیوز: وزیر کشور گفت: ملت دیدند انتخابات در سلامت کامل برگزار شد و امروز رقابت‌ها به رفاقت و همکاری برای دستیابی به پیشرفت کشور تبدیل می‌شود.

احمد وحیدی در ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری در کمال امنیت، سلامت، رقابت جدی و مشارکت بالغ بر ۳۰میلیون مردم به اتمام رسید و مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور، منتخب مردم شد. به پزشکیان تبریک گفته و از جلیلی و نامزد‌های مرحله اول تشکر می‌کنم.

وی با تشکر از رهبر معظم انقلاب، مراجع تقلید، خانواده شهدا بویژه شهید رئیسی، دستگاه‌ها و وزارتخانه‌های مربوط، شورای نگهبان، شورای سران قوا، مخبر، فرماندهی انتظامی، رسانه‌ها، وزارت خارجه، وزارت ارتباطات، دفاع، اطلاعات، سپاه، بسیج، ستادکل نیرو‌های مسلح و مردم کشور ادامه داد: فرمانداری ها، استانداری‌ها و وزارت کشور در این چند ماه چندین انتخابات فشرده را برگزار کردند. وزارت اطلاعات با توطئه‌های دشمن در این ایام مقابله کرد. قوه قصاییه نیز کمک کرد تا اخلالی در کار انتخابات ایجاد نشود. این انتخابات یک انتخابات نمونه بود.

وزیر کشور افزود: شهید رئیسی و دولت او صادق الوعد بود و ما از ایشان آموختیم که امور کشور را به خوبی اجرا کنیم. برخی حرف‌های نادرستی بیان کرده و سعی کردند در انتخابات خدشه وارد کنند، ولی ملت دیدند انتخابات در سلامت کامل برگزار شد.

وحیدی افزود: امروز رقابت‌ها به رفاقت و همکاری برای دستیابی به پیشرفت کشور تبدیل می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی