تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری/ گفتگو با کارشناس اقتصادی (۱۷)

حمید حسینی: می‌گوییم یک دنیا فرصت، این فرصت‌ها کجا هستند؟

کشیده شدن چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری به دور دوم سبب شد که دیدارنیوز سلسله گفت و گوهای کوتاه خود با کارشناسان و صاحب نظران را ادامه دهد. اما هفدهمین مهمان حمید حسینی، کارشناس و فعال اقتصادی بود که از فرصت‌های برباد رفته، تحریم و شعار یک کاندیدای ریاست جمهوری درباره یک دنیا فرصت .. می‌گوید.

کد خبر: ۱۶۸۰۸۹
۲۳:۲۴ - ۱۳ تير ۱۴۰۳

حمید حسینی

دیدارنیوز ـ حامد شجاعی: چند روز مانده به دومین دوره انتخابات ریاست جمهوری، دیدارنیوز تصمیم گرفت سلسله گفت و گوهای کوتاه خود با صاحب نظران و کارشناسان را ادامه دهد و تا به امروز شانزده گفت و گو با افراد صاحب اندیشه داشته است.

اما هفدهمین برنامه مهمان یک کارشناس و فعال اقتصادی بود. حمید حسینی از ماجرای بحث‌برانگیز کرسنت و بحران‌های اقتصادی و تحریم‌های کشورمان می‌گوید. 

ویدیوی این گفت‌وگو را می‌توانید اینجا و آپارات ببینید.

حمید حسینی به دیدارنیوز می‌گوید: ما جلوی سرمایه‌گذاری خارجی را گرفتیم و تحریم را بر کشور تحمیل کردیم، جلوی اف ای تی اف (FATF) را گرفتیم، قرارداد کرسنت را اجرا نکردیم و مجموعه‌ای از بحران‌ها را برای کشور درست کردیم؛ خب معلوم است که کشور نمی‌تواند از ظرفیت‌های خود استفاده کند.

این کارشناس اقتصادی با اشاره به گفته‌های یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره در قفس گرفتار شدن ایران، می‌گوید برنامه هفتم را قرار است با کدام منابع اجرا کنیم؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی