تیتر امروز

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»
ویژه برنامه دیدارنیوز با حضور یک دین‌پژوه؛

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»

در استودیو دیدارنیوز میزبان عبدالرحیم سلیمانی اردستانی استاد حوزه و دانشگاه بودیم و درباره باورش به نسخه متفاوتی از اسلام با او گفت‌وگو کردیم.

کنعانی: سکوت مقابل جنایت اسرائیل دور از انسانیت است

ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران بار دیگر جنایات اسرائیل در غزه را محکوم کرد و گفت که سکوت مقابل این جنایات دور از انسانیت است.

کد خبر: ۱۶۷۹۷۵
۱۰:۵۴ - ۱۲ تير ۱۴۰۳

کنعانی: سکوت مقابل جنایت اسرائیل دور از انسانیت است

دیدارنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به جنایات ناتمام اسرائیلی‌ها در غزه اعلام کرد: سکوت و بی‌تفاوتی مقابل این‌همه جنایت و وحشی‌گری به‌دور از مسئولیت انسانی و اخلاقی و در محکمه وجدان بشری و در محکمه الهی مردود و محکوم است.

ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به جنایات ناتمام صهیونیست‌ها در غزه در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: درد‌ها و داغ‌های وارده بر پیکر فلسطین و ساکنان نوار غزه غیرقابل توصیف است.

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه مسئولیت آمریکا و سایر حامیان رژیم جنایت‌پیشه اسرائیل در تداوم این جنایات هولناک، ذره‌ای کمتر از رژیم یادشده نیست، گفت: اما سکوت و بی‌تفاوتی مقابل این‌همه جنایت و وحشی‌گری نیز به‌دور از مسئولیت انسانی و اخلاقی و در محکمه وجدان بشری و در محکمه الهی مردود و محکوم است.

۲۷۰ روز از جنگ در غزه می‌گذرد و اسرائیل همچنان حملات خود را به این باریکه تشدید کرده است، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی نیز بامداد امروز، سه‌شنبه، شهر‌های رفح و خان‌یونس واقع در جنوب نوار غزه را بمباران کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی