تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ۲۰۲۴

رای ۷۲ درصد آمریکایی‌ها علیه بایدن

طبق نظرسنجی شبکه سی‌بی‌اس، ۷۲ درصد از شهروندان آمریکا معتقدند که بایدن از نظر ذهنی برای انتخاب مجدد به عنوان رئیس جمهور ناتوان است.

کد خبر: ۱۶۷۸۹۹
۱۸:۵۵ - ۱۰ تير ۱۴۰۳

رای ۷۲ درصد آمریکایی‌ها علیه بایدن

دیدارنیوز: بر اساس نظرسنجی شبکه خبری سی‌بی‌اس آمریکا که پس از اولین مناظره برای انتخابات ۲۰۲۴ انجام شده، ۷۲ درصد از مردم این کشور جو بایدن را دارای توانایی شناختی برای ریاست جمهوری نمی‌دانند.

بر اساس این بررسی، ۷۲ ٪ از پاسخ دهندگان به بایدن اعتماد ندارند و فقط ۲۷ ٪ معتقدند که او سلامت شناختی و ذهنی برای ریاست جمهوری دارد. در ابتدای ماه، ۶۵ درصد از پاسخ دهندگان در نظرسنجی مشابه گفتند که بایدن نباید برای انتخاب مجدد وارد مبارزه انتخاباتی با دونالد ترامپ شود، در حالی که ۳۵ درصد ابراز اطمینان کردند که بایدن می‌تواند رئیس جمهور شود.

در مورد دونالد ترامپ، نظرات شرکت کنندگان در نظرسنجی متفاوت است. ۵۰ درصد معتقدند که وضعیت سلامت روان این سیاستمدار به او اجازه می‌دهد تا به مبارزه برای بازگشت به کاخ سفید ادامه دهد و ۴۹ درصد معتقدند که ترامپ صلاحیت ندارد.

نتایج این نظرسنجی در حالی است که هفته گذشته یک مناظره از قاب شبکه سی‌سی‌ان بین ترامپ و بایدن پخش شد که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان رئیس جمهور سابق آمریکا در این مناظره پیروز شد.

همچنین در حالیکه بسیاری از وضعیت سلامت بایدن برای شرکت در یک رقابت سخت با ترامپ ابراز نگرانی می‌کنند، برخی گزارش‌ها نشان می‌دهد که کامالا هریس معاون بایدن در حالت آماده باش برای نامزدی حزب دموکرات است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی