تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
اسلامی می‌گوید مواضع نامزد‌ها فقط از طریق شخص نامزد، رئیس ستاد و سخنگو ستاد سندیت دارد

آمار منتشرشده در مورد نتایج انتخابات واقعیت ندارد

محسن اسلامی، سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: آمار منتشر شده در مورد نتایج و مشارکت خارج از کشور هیچ‌گونه واقعیت ندارد و این آمار نیز آمار واقعی نیست. همچنین طبق ماده ۱۰ مخفی بودن آراء الزام است و نباید تصاویری از آن منتشر شود.

کد خبر: ۱۶۷۷۷۲
۱۶:۳۲ - ۰۸ تير ۱۴۰۳

آمار منتشرشده در مورد نتایج انتخابات واقعیت ندارد

دیدارنیوز: سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: جلسه‌ای با حضور روسای ستاد انتخابات نامزد‌های ریاست جمهوری با وزیر کشور برگزار و مقرر شد مواضع نامزد‌ها فقط از طریق شخص نامزد، رئیس ستاد و سخنگو ستاد سندیت دارد.

محسن اسلامی، در نشست خبری با خبرنگاران، اظهار داشت: طبق اطلاعیه ۲۱ نحوه اخذ در شعب سیار با شعب راکد هیچ تفاوتی وجود ندارند و باید با شناسنامه یا کارت ملی اخذ شود.

وی افزود: طبق اطلاعیه ۲۲ افرادی که شناسنامه قدیمی دارند می‌توانند با کد ملی خود در شعب اخذ رای حاضر شوند و رای خود را به صندوق رای بیاندازند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: همچنین جلسه‌ای با حضور روسای ستاد انتخابات نامزد‌های ریاست جمهوری با وزیر کشور برگزار و مقرر شد مواضع نامزد‌ها فقط از طریق شخص نامزد، رئیس ستاد و سخنگو ستاد سندیت دارد و نظرات اشخاص دیگر سندیت ندارد.

اسلامی تصریح کرد: آمار منتشر شده در مورد نتایج و مشارکت خارج از کشور هیچ‌گونه واقعیت ندارد و این آمار نیز آمار واقعی نیست. همچنین طبق ماده ۱۰ مخفی بودن آراء الزام است و نباید تصاویری از آن منتشر شود.

وی تاکید کرد: اشخاصی که پیرامون شعب اقدام به نشر اکاذیب می‌کنند، مجرم شناخته شده و قابل پیگیری است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی