تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳

جلیلی: گفتند می‌رویم گفتگو و توافق می‌کنیم، آخر آن چه شد؟ +ویدیوی استقبال مردم

سعید جلیلی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: گفتند ما می‌رویم گفتگو و توافق می‌کنیم و مشکلات حل می‌شود و کلید را نشان دادند و آخر آن چه شد؟ در پایان هشت سال گفتند نه تنها سانتریفیوژ نچرخید بلکه بساط آن جمع شد.

کد خبر: ۱۶۷۶۰۸
۱۹:۲۲ - ۰۴ تير ۱۴۰۳

جلیلی

دیدارنیوز: «سعید جلیلی» نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: فرهنگ غدیر، فرهنگ همت بلند و نگاه به قله هاست و در فرهنگ غدیر اکتفای به حداقل‌ها جایی ندارد.

سعید جلیلی، عصر امروز دوشنبه چهارم تیر در میان جمعی از طرفداران خود در میدان آیینی امام حسین (ع) ضمن گرامیداشت عید سعید غدیر خم، اظهار داشت: غدیر یعنی فراخوان به قله‌ها و بهترین‌ها را برای ادامه مسیر انتخاب کردن، یعنی به حداقل‌ها اکتفا نکردن.

وی افزود: هرکس بخواهد نگاه حداقلی را اجرا کند حتما از غدیر فاصله گرفته و ملتی که آموخته فرهنگ غدیر است به حداقل‌ها اکتفا نمی‌کند چرا که صاحبان همت کوتاه از غدیر دورند.

جلیلی با بیان اینکه ملت نشان داد انتخاب جمهوری اسلامی براساس یک آگاهی جدی بود، افزود: برای رسیدن به قله باید مردم به میدان بیایند و حاضر شوند و قیام کنند و نشان دهند که راه علی (ع) امروز یاوران جدی دارد.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز ما در آستانه یک انتخاب دیگر قرار داریم. انتخابی در راستای انتخاب قبل و در راستای انتخاب بزرگی که ملت ما با انقلاب اسلامی انجام داد. ملت ما جمهوری اسلامی را انتخاب کرد که مردم تعیین کننده هستند. همه دنیا امروز اعتراف دارند که روز جمعه (هشتم تیرماه) نتیجه را مردم انتخاب خواهند کرد.

وی اضافه کرد: امروز خود دشمنان بیان می‌کنند که در بسیاری از عرصه‌ها نمی‌توانیم نفوذ کنیم، زیرا جمهوری اسلامی در برابر آن‌ها می‌ایستد. ملت ایران انتخاب بزرگی کرد و موفقیت‌هایی را رقم زد.

نگاه‌ها باید به مردم باشد نه اینکه در فلان کشور چه کسی رئیس جمهور می‌شود

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: کسانی که نه تنها نگاه به قله‌ها ندارند بلکه سخنشان ناامیدی است و نگران هستند که فلان کشور به ما اخم خواهد کرد؛ بعد می‌گویند ما باید راه را ادامه بدهیم در حالی که نگاه‌ها باید به مردم باشد نه اینکه در فلان کشور قرار است فلان شخص به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود. با نگاه به ملت می‌شود پیشرفت کرد.

مگر شما را ملت ما در هشت سال تجربه نکرد؟

جلیلی خاطرنشان کرد: مگر شما را ملت ما در هشت سال تجربه نکرد؟ ملت ما فراموش نکرده است که ۱۱ سال پیش همین‌ها آمدند، بحث‌هایی را مطرح کردند و گفتند ما می‌رویم گفتگو و توافق می‌کنیم و مشکلات حل می‌شود و کلید را نشان دادند و آخر آن چه شد؟ در پایان هشت سال گفتند نه تنها سانتریفیوژ نچرخید بلکه بساط آن جمع شد.

وی ادامه داد: با ۸۰۰ تحریم آمدند و با ۱۵۰۰ تحریم رفتند. دلار ۳ هزار تومان را ۳۰ تومان تحویل دادند. همین‌ها بیان می‌کردند ما اینطور نمی‌توانیم کشور را اداره کنیم. همین‌ها سال ۹۷ رسما نامه نوشتند اگر این کنوانسیون تصویب نشود نمی‌توانیم حقوق دهیم. همین‌ها بیان می‌کردند در همان مسائل و زمان، چون فلان قدرت بیان کرده ما نمی‌گذاریم ایران نفت بفروشد پس ما ۲۰۰ هزار نفت بیشتر نمی‌فروشیم.

می‌گفتند توافق می‌کنیم و توافق کردند نتیجه آن چه شد؟

جلیلی افزود: امروز وزیر امور خارجه آمریکا می‌گوید ایران قدرت دارد و می‌تواند روزی ۲ میلیون بشکه نفت بفروشد و این قدرت شهید رئیسی است. همین‌ها می‌گفتند توافق می‌کنیم و توافق کردند نتیجه آن چه شد؟ طرف مقابل کلا از میز مذاکره خارج شد بعد می‌گفتند بله، چون فلانی روی کار آمده است.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: ضعف را با قدرت و شجاعت می‌توان برطرف کرد نه با ضعف. هنوز هم می‌ترسند و می‌ترسانند.

وی اضافه کرد: شهید قاسم سلیمانی می‌گفت آقای ترامپ قمارباز حریف تو ماییم. امروز با قدرت و توانمندی‌های ملت ضعف‌ها را برطرف می‌کنیم.

جلیلی با اشاره به شعار «یک جهان فرصت، یک ایران جهش؛ هر ایرانی یک نقش پرشکوه»، اظهار داشت: اگر شعاری را بیان می‌کنیم حاصل تحولات جهانی و فرصت‌های رویکردی است و شهید رئیسی جان خود را در این راه داد.

ویدیوی منتشر شده در فضای مجازی که گفته می‌شود استقبال خوبی از میتینگ سیاسی سعید جلیلی در میدان امام حسین صورت نگرفته است

 

وی خاطرنشان کرد: همین فردی که الان سر کار است (بایدن)، حتی یک تحریم ترامپ را کم نکرد بلکه ده‌ها تحریم به آن اضافه کرد؛ اگر نمی‌دانید که خیلی پرت هستید.

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: اهرم شیطان ترساندن است و باطل السحر آن نترسیدن، ایستادن و ظرفیت‌های خود را شناختن و برنامه‌ریزی کردن برای رسیدن به قله‌های جهش است.

کسی که امروز در این جایگاه (ریاست جمهوری) قرار می‌گیرد؛ این جایگاه طعمه‌ای نیست که تعارف کنیم بلکه راه جدی است که با انتخاب خود ادامه می‌دهیم و خواهیم ایستاد.

وی افزود: این فرمایش امیرالمومنین است که مسئولیت طعمه نیست بلکه امانتی است که مردم بر دوش خدمتگزاران می‌گذارند.

جلیلی اضافه کرد: امشب در مناظره توضیحات مفصلی خواهم داد و می‌گویم چه اشتباهاتی می‌کنند و مسیر کشور را به چه مشکلاتی کشانده اند؛ مردم راه خود را شناخته و با قدرت ادامه می‌دهند

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: این فرمایش امام هادی است؛ خاضعانه به همه می‌گویم که اگر کسی محبت خود و رأی خود را برای تو جمع کرد مسئول نظام اگر ببیند مردم رأی خود را برای او جمع می‌کنند، آن موقع آن فرد باید تمام خدمتگزاری اش را برای مردم داشته باشد آنچنان که شهید رئیسی این کار را کرد.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی