تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
برای سومین بار مطرح شد

نامه دفتر روحانی به کمیسیون تبلیغات انتخابات؛ هنوز مصادیق توهین آشکار نشده است؟

دفتر حسن روحانی، رئیس جمهور سابق ایران در نامه سوم خود به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری نوشت: آیا هنوز برای کمیسیون آشکار نشده که اظهارات برخی نامزد‌ها در جریان مناظره مصداق بازر توهین و هتک حرمت است؟

کد خبر: ۱۶۷۵۹۶
۱۷:۲۵ - ۰۴ تير ۱۴۰۳

نامه دفتر روحانی به کمیسیون تبلیغات انتخابات؛ هنوز مصادیق توهین آشکار نشده است؟

دیدارنیوز: دفتر رئیس‌جمهور ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم در نامه سوم خود به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری، با محرز دانستن توهین‌ها و اتهامات بیان‌شده توسط برخی داوطلبان علیه حسن روحانی، دولت ایشان و افراد منتسب در جریان سه مناظره برگزار‌شده، خواستار تصمیم‌گیری این کمیسیون برای تخصیص فرصت پاسخ به آن‌ها تا قبل از ظهر فردا شد.

متن کامل نامه به این شرح است:

«بسمه تعالی

کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری

با سلام

احتراماً پیرو دو نامه قبلی و طبق ماده ۶۴ قانون انتخابات ریاست‌جمهوری، درخواست تخصیص فرصت به حسن روحانی جهت پاسخ به توهین‌ها و اتهامات برخی نامزد‌های انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در جریان سه دور مناظره پخش شده را تکرار می‌کنیم.

آیا هنوز برای کمیسیون آشکار نشده که اظهارات برخی نامزد‌ها در جریان مناظره مصداق بازر توهین و هتک حرمت است؟ آیا نام بردن و نمایش عکس، انتساب ادعا‌های خلاف واقع به رئیس‌جمهور دولت‌های یازدهم و دوازدهم، کاربرد عباراتی، چون دوران سیاه و اسفناک برای دولت تدبیر و امید، دروغ و تهمت درباره منتسبین ایشان و… از نظر آن کمیسیون مصداق توهین و هتک حرمت نیست؟ اگر نیست حداقل جهت راستی‌آزمایی ادعا‌های آماری برخی نامزدها، فرصتی تخصیص دهید که واقعیت‌ها را طبق ارقام حقیقی و آمار معتبر به استحضار مردم عزیز ایران برسانیم.

با توجه به اینکه امشب چهارمین و فردا آخرین مناظره نامزد‌های انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود، زمان چندانی برای پاسخگویی این کمیسیون باقی نمانده و باید تا قبل از ظهر فردا تصمیم‌گیری و اقدام شود.

استنکاف این کمیسیون در تخصیص فرصت به روحانی خود یک تخلف بزرگ بوده و حق شکایت برای ایشان محفوظ است.

دفتر رئیس‌جمهور ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم

۱۴۰۳/۰۴/۰۴»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی