تیتر امروز

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»
ویژه برنامه دیدارنیوز با حضور یک دین‌پژوه؛

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»

در استودیو دیدارنیوز میزبان عبدالرحیم سلیمانی اردستانی استاد حوزه و دانشگاه بودیم و درباره باورش به نسخه متفاوتی از اسلام با او گفت‌وگو کردیم.
رئیس پلیس فتای فراجا خبر داد

شناسایی ۲۲ متخلف انتخاباتی در فضای مجازی

سردار وحید مجید، رئیس پلیس فتای فراجا از شناسایی ۲۲ متخلف انتخاباتی در فضای مجازی خبر داد و درباره نظرسنجی‌های خودساخته هشدار پلیس را تکرار کرد.

کد خبر: ۱۶۷۴۹۴
۱۹:۳۸ - ۰۲ تير ۱۴۰۳

شناسایی ۲۲ متخلف انتخاباتی در فضای مجازی

دیدارنیوز: رئیس پلیس فتای فراجا از شناسایی ۲۲ نفر به دلیل ارتکاب تخلف انتخاباتی در فضای مجازی خبر داد.

سردار وحید مجید درباره انتشار نظرسنجی‌های دروغین انتخاباتی در فضای مجازی گفت: انتشار نظرسنجی‌های دروغین که در واقع باید آن را نظرسازی دانست در خصوص انتخابات ممنوع است. این نظرسازی‌ها برپایه داده خودساخته است و هیچ روش علمی ندارد.

وی با بیان اینکه پلیس فتا در موارد متعددی اقدامات لازم را در این خصوص انجام داده است، گفت: کاربران فضای مجازی باید بدانند که انتشار و بازنشر این نظرسازی‌ها هم جرم است.

مجید از شناسایی ۲۲ نفر از متخلفان انتخاباتی در فضای مجازی خبر داد و گفت:‌از این ۲۲ نفر، چهار نفر اقدام به نظرسازی و داده خودساخته کرده بودند که از سوی پلیس فتا شناسایی و بازداشت شدند.

صبح امروز، سرهنگ داوود معظمی گودرزی، رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از شناسایی و احضار چهار نفر درخصوص انتشار نظرسنجی‌های آنلاین دروغین و جعلی خبر داده و به ایسنا گفته بود که این افراد با سوءاستفاده از قابلیت‌های ربات‌های مجازی نتیجه نظرسنجی‌ها را تغییر می‌دادند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی