تیتر امروز

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها
دیدارنیوز در برنامه "کنکاش" با حضور کارشناسان بررسی می‌کند:

نسبت مردم با انتخابات و فضای حاکم بر رقابت‌ها

"کنکاش" اسم برنامه جدیدی از "دیدارنیوز" با اجرای "حامد شجاعی" است، این برنامه قرار است به صورت نشست‌های تخصصی برگزار و منتشر شود، نخستین قسمت این برنامه امروز سه شنبه (بیست و نهم خرداد) منتشر...
تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست
گفت‌وگوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

تقی آزاد ارمکی: رئیس جمهور باید تنش زدایی کند/ جامعه به اجبار مسیر خودش را پیش می‌برد/ وظیفه دولت‌ها ساخت مسکن نیست

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود میزبان تقی آزاد ارمکی، جامعه شناس و استاد دانشگاه بود، او در این گفت‌وگو که پیش از اعلام نتایج احراز صلاحیت‌ها انجام شد، شرایط کنونی جامعه را در مواجه...
تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند
از چشم جهان (۱۵۵)

تبعات جنگ غزه: مردم ایران به سلاح هسته‌ای گرایش پیدا کرده‌اند

حمید بهرامی، تحلیل‌گر مستقل در حوزه روابط بین‌الملل در مطلبی در رسانه میدل ایست مانیتور، به تبعات جنگ غزه و گرایش مردم ایران به سلاح هسته‌ای اشاره کرده که با ترجمه حمید رضا بابایی در دیدارنیوز...
روزهای بد بازار سرمایه

ریزش بورس ادامه دارد

ریزش در بورس تهران همچنان ادامه دارد و در پایان معاملات امروز (یکشنبه) شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی ۳ هزار واحدی به ۲ میلیون و ۶۱ هزار واحد رسید.

کد خبر: ۱۶۶۸۱۰
۱۳:۱۷ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۳

ریزش بورس ادامه دارد

دیدارنیوز: بازار سرمایه در دومین روز کاری هفته نیز همانند روز‌های گذشته با فشار عرضه مواجه بود و روند خروج پول از بازار همچنان ادامه دارد.

بازار سهام دومین روز کاری هفته علارغم ادامه دار بودن محدودیت دامنه‌ی نوسان، در اکثر سهام بازار با فشار عرضه‌ها مواجه بود. این در حالی است که بررسی معاملات روز‌های گذشته نیز نشان می‌دهد خروچ پول‌های سنگینی از بازار در حال وقوع است؛ بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی ۳ هزار واحدی به ۲ میلیون و ۶۱ هزار واحد رسید. همچنین نیز شاخص کل هم‌وزن با ریزشی ۳۳۰۰ واحدی به ارتفاع ۶۷۲ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «فولاد»، «فملی» و «نوری» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «آریا»، «هرمز» و «زاگرس» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «ذوب»، «خودرو» و «فولاد» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «شفام»، «خاور» و «کرمان» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، مبلغ ۲ هزار میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۳۳۰ میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز ۱۷۳ نماد در محدوده مثبت و ۲۵۲ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۱۶۱ نماد در محدوده مثبت و ۱۶۲ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی