تیتر امروز

صدای گروهی اقلیت در حوزه بدلیل ارتباط با نهاد‌های انتصابی بسیار بلند است/ تمامی راه‌های ارتباطی روحانیت منتقد با مردم بسته شد
در نهمین برنامه دیدار اندیشه و دومین‌ گفت‌وگو با محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

صدای گروهی اقلیت در حوزه بدلیل ارتباط با نهاد‌های انتصابی بسیار بلند است/ تمامی راه‌های ارتباطی روحانیت منتقد با مردم بسته شد

در نهمین گفت‌وگوی دیدار اندیشه با محمدرضا یوسفی استاد دانشگاه و حوزه، محقق و قرآن‌پژوه به ادامه بحث در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی پرداخته شد.
کامران طالبی: دولت نمی‌تواند بیش از حد، حقوق کارگران را بالا ببرد و این دلیل دارد...
گفت‌وگوی دیدارنیوز با کامران طالبی کارشناس اقتصادی

کامران طالبی: دولت نمی‌تواند بیش از حد، حقوق کارگران را بالا ببرد و این دلیل دارد...

کامران طالبی تحلیلگر اقتصادی و محقق حقوق کارگران، در گفت‌وگو با دیدارنیوز از زوایای جدید و انتقادی به موضوع حقوق کارگران و مکانیسم و پروسه سالیانه تعیین حقوق و دستمزد کارگران در شورای عالی کار...
آقای علیرضا! تا آخر می‌مانی؟
افاضات اضافه

آقای علیرضا! تا آخر می‌مانی؟

عوام الملک در هفته‌ای که گذشت همه اتفاقات کشور و خارج از آن را زیر ذره‌بین برده و درباره جدل بین خواص‌البلد تهران نوشته: نرجس از عملکرد علیرضا انتقاد کرد و باعث شد طرفداران علیرضا ناراحت بشوند....
جنگ در خاورمیانه

ادعای ارتش آمریکا درباره کمک رسانی به غزه

ارتش آمریکا، روز یکشنبه ۲۰ خرداد ادعا کرد که ارسال کمک‌های بشردوستانه به ساکنان غزه را از طریق اسکله موقتی که آمریکا در سواحل نوار غزه ساخته بود، از سر گرفته است.

کد خبر: ۱۶۶۷۹۹
۱۱:۳۵ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۳

ادعای ارتش آمریکا درباره کمک رسانی به غزه

دیدارنیوز: ارتش آمریکا، روز یکشنبه ۲۰ خرداد اعلام کرد که ارسال کمک‌های بشردوستانه به ساکنان غزه را از طریق اسکله موقتی که آمریکا در سواحل نوار غزه ساخته بود، از سر گرفته است. این اسکله در اواخر ماه مه در اثر طوفان به شدت آسیب دیده بود.

به نقل از العربیه، فرماندهی مرکزی آمریکا در خاورمیانه «سنتکام» در شبکه اجتماعی «ایکس» نوشت: «روز شنبه (۱۹ خرداد) حدود ساعت ۱۰:۳۰ به وقت محلی (۰۷:۳۰ به وقت گرینویچ)، در مجموع حدود ۴۹۲ تن کمک‌های بشردوستانه برای مردم غزه، به سواحل غزه رسید».

سنتکام درباره گزارش‌هایی مبنی بر حضور نیرو‌های آمریکا در نوار غزه تاکید کرد: «هیچ پرسنل نظامی آمریکایی پا به ساحل غزه نگذاشته‌اند».

سنتکام در بیانیه‌ای دیگری تاکید کرد که «تاسیسات اسکله بشردوستانه، از جمله تجهیزات و پرسنل آن در عملیات نجات بازداشت شدگان اسرائیلی که روز شنبه در غزه انجام شد، استفاده نشد و اسرائیلی‌ها از منطقه جنوبی ساحل بازگرداندن ایمن بازداشت‌شدگان استفاده کردند.

این بیانیه افزود: «اسکله موقت در سواحل غزه به هدف انتقال کمک‌های نجات دهنده اضافی که به شدت در نوار غزه مورد نیاز است، ساخته شد و هر ادعایی خلاف آن نادرست است».

ارتش آمریکا، جمعه اعلام کرد که اسکله شناور را که برای کمک رسانی به سواحل غزه ایجاد شده بود را پس از آسیب ساختار آن در اثر طوفان و تعمیر آن در بندری در نزدیکی اسرائیل، بازگشایی شد.

سنتکام در بیانیه‌ای اعلام کرد، ارتش آمریکا موفق به بازگشایی اسکله موقت و از سرگیری ارسال کمک‌های بشردوستانه مورد نیاز مردم نوار غزه شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی