تیتر امروز

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار
گفت‌وگوی دیدارنیوز در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس:

حامد طاهری‌کیا: مردم به ظاهر ساده احمدی‌نژاد رای دادند/ محقق نشدن شعار "به عقب برنمی‌گردیم" مردم را ناامید کرد/ اصلاح‌طلبان و اصولگریان از کارکرد تهی شده‌اند

برنامه جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود یک مهمان، از طیف جامعه شناسان داشت، حامد طاهری کیا. او معتقد است: مردم دیگر امیدی به صندوق‌های رای ندارند.
انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی
خبرها و حواشی انتخابات ریاست جمهوری ایران

انتخابات ۸ تیر؛ مناظره چهارم تمام شد/ درخواست زنگنه برای مناظره با جلیلی

مصطفی پورمحمدی، مسعود پزشکیان، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، محمدباقر قالیباف و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی شش نامزدی هستند که صلاحیت آن‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری تایید شده است. امروز دوشنبه...
مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد
برنامه انتخاباتی دیدارنیوز؛ با حضور نمایندگان دو جریان سیاسی

مناظره کامبیز مهدی‌زاده و حسن الله‌وردی نژاد

در استودیو دیدارنیوز، میزبان دو فعال سیاسی از دو جریان اصولگرا و اعتدالی بودیم. کامبیز مهدی‌زاده از چهره‌های نزدیک به حسن روحانی و حسن الله‌وردی‌نژاد از جریان نیروهای انقلاب با هم درباره نقاط...
پس از ثبت نام در انتخابات مطرح شد

کریمی: معیشت مردم ما از مردم افغانستان پایین‌تر است

حمید کریمی، نماینده ادوار مجلس پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم ما مثل یک کشور غنی زندگی نمی‌کنند. مطلع هستید ذخایر نفت بالایی داریم، اما معیشت و زندگی مردم ما از مردم افغانستان پایین‌تر است.

کد خبر: ۱۶۶۴۸۲
۱۲:۰۵ - ۱۴ خرداد ۱۴۰۳

کریمی: معیشت مردم ما از مردم افغانستان پایین‌تر است

دیدارنیوز: نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما کشوری غنی از لحاظ نیروی انسانی و منابع خدادادی هستیم، اما مردم ما مثل یک کشور غنی زندگی نمی‌کنند. مطلع هستید ذخایر نفت بالایی داریم، اما معیشت و زندگی مردم ما از مردم افغانستان پایین‌تر است.

حمید کریمی، نماینده ادوار مجلس پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری گفت: من از استان شهید پرور ایلام بر اساس تکلیف در این جایگاه برای ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا کردم و اگر انتخاب شدم با برنامه‌های مدون می‌خواهیم ایران قوی و مقتدر بسازیم. ما کشوری غنی از لحاظ نیروی انسانی و منابع خدادادی هستیم، اما مردم ما مثل یک کشور غنی زندگی نمی‌کنند.

وی افزود: گرانی، تورم و بیکاری کمر افرادی که دارای مدارک تحصیلی بالا دارند، اما در خانه نشسته‌اند را شکسته است. من از میان مردم برخواسته‌ام. زمانی که جنگ ضرورت بود به عنوان پاسدار سلاح بر دست از کیان ایران دفاع کردم مدتی فرماندار مدتی با اعتماد مردم ایلام نماینده مجلس شدم و انجام وظیفه کردم.

کریمی تصریح کرد: مدتی در وزارت نفت مشغول بودم. الان هم بر اساس تکلیف وارد عرصه شدم. مطلع هستید ذخایر نفت بالایی داریم، اما معیشت و زندگی مردم ما از مردم افغانستان پایین‌تر است. امیدواریم با برنامه‌های مدون ذخایر خدادادی را به فعلیت در بیاوریم تا مردم بهره‌مند باشند. در بعد نظامی کشور حرف اول را می‌زنیم، اما چرا در صنعت نباشیم؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی