تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
واقعا به فکر قطع و جابجایی درختان و ساخت و ساز نیستید؟

ادعای چمران درباره قطع درختان

در حالی که قطع و جابجایی درختان در تهران بسیار خبرساز و حاشیه‌ساز شده و انتقادهای زیادی ار عملکرد علیرضا زاکانی، شهردار پایتخت صورت گرفته اما مهدی چمران، رئیس شورای شهر مدعی شده که تصور قطع درخت ندارند و به فکر توسعه فضای سبز هم هستند.

کد خبر: ۱۶۵۵۹۹
۱۱:۴۰ - ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳

ادعای چمران درباره قطع درختان

دیدارنیوز: رئیس شورای شهر تهران گفت: در شهر تهران نه تنها تصور قطع درخت ندارند؛ بلکه به توسعه فضای سبز هم کمک می‌کنند.

مهدی چمران در آیین بهره‌برداری از دسترسی جنوب به غرب بزرگراه شهید همت و بازگشایی فاز دوم تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید نواب _ شهید تندگویان در دویست و دومین پویش «شنبه امید و افتخار» با بیان اینکه امید است هر چه سریعتر و بهتر پروژه‌ها تکمیل شود، اظهار کرد: همه همت و تلاش ما این است که رضایت مردم را بعد از این‌پروژ‌های شهر چه فرهنگی و چه عمرانی و... ببینیم؛ چراکه رضایت مردم به رضایت رهبر و آقا امام زمان و خدا خواهد انجامید.

وی با بیان اینکه از مدیران شهری تشکر می‌کنم که بعد از تکمیل پروژه‌ها منتظر افتتاحیه نمی‌مانند و پروژه را وارد مدار بهره‌بردادی می‌کنند، گفت: جا دارد از مدیران بابت توسعه فضای سبز در حاشیه اجرای این پروژه تشکر کنم و سرانه فضای سبز در تهران ۱۶ و نیم‌متر است و باید افرایش یابد.

چمران با تأکید بر اینکه نه شهرداری و نه پیمانکاری تصور اینکه درخت قطع کند و یا فضای سبز را از بین ببرد از مخیله شان عبور نمی‌کند و تمام تلاش خود را برای توسعه فضای سبز می‌کنند، افزود: در شهر قم بودم و دوستان می‌گفتند که سرانه فضای سبز این شهر ۲۴متر است که کار خوبی در این شهر خشک با وجود کمبود آب داشتند و در شهر ما نیز این روش شروع شده و فضا‌های سبز با کمترین میزان مورد نیاز آب، به بهره‌برداری می‌رسند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی