تیتر امروز

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور
حاشیه‌های مراسم بدرقه پیکر مرحوم ابراهیم رئیسی؛ خیابان‌های فرعی منتهی به دانشگاه تهران

زنان گریان مراسم تشییع پیکر رییس جمهور

گزارش میدانی و حاشیه نویسی متفاوت خبرنگار دیدارنیوز از مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی و دیگر جانباختگان سانحه بالگرد، را بخوانید.
مراسم تشییع رئیس‌جمهور/ سفر «اردوغان» به مشهد تکذیب شد
حضور مقامات خارجی در تهران پس از سقوط دردناک بالگرد در آذربایجان شرقی

مراسم تشییع رئیس‌جمهور/ سفر «اردوغان» به مشهد تکذیب شد

روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه در آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و صبح روز دوشنبه رئیس جمعیت هلال احمر از پیدا شدن لاشه بالگرد...

هوای پایتخت «بادی» شد؛ منتظر کاهش دما باشید

طبق اعلام اداره هواشناسی تهران، وزش باد تا ۵ روز آینده و کاهش نسبی دما در روزهای جمعه و شنبه در پایتخت پیش بینی می‌شود.

کد خبر: ۱۶۵۵۵۵
۱۹:۴۸ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳

هوای پایتخت «بادی» شد؛ منتظر کاهش دما باشید

دیدارنیوز: اداره کل هواشناسی استان تهران از وزش باد در تهران طی ۵ روز آینده خبر داد.

برپایه بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و واکاوی الگوهای همدیدی، آسمان استان تهران طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر پیش‌بینی شده است.

همچنین طی این مدت پیرو هشدار سطح زرد شماره ۱۲ در پاره‌ای از نقاط به‌ویژه در نواحی شمالی، در بعضی ساعات رگبار باران گاهی رعد و برق، بارش احتمالی تگرگ در مناطق مستعد و وزش باد شدید موقتی و در نیمه جنوبی و بخش های غربی استان، در بعضی ساعات وزش باد شدید تا خیلی شدید با احتمال خیزش موقت گرد و خاک مورد انتظار است.‌ همچنین در روزهای جمعه و شنبه کاهش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (۲۸ اردیبهشت‌ماه) در روز کمی ابری و به تدریج با افزایش ابر در بعصی ساعت‌ها، رگبار و رعد و برق و وزش باد و گاهی باد شدید و در شب قسمتی ابری تا نیمه ابری با احتمال رگبار و رعد و برق در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۶ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی شده است. در روز شنبه نیز آسمان تهران کمی ابری گاهی با افزایش ابر و وزش باد و در بعضی ساعت‌ها با وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی شده است.

اداره هواشناسی استان تهران همچنین با هشدار هواشناسی سطح نارنجی، وزش باد خیلی شدید و احتمال طوفان لحظه‌ای را از روز جمعه تا پایان روز یکشنبه پیش بینی کرده است. در این وضعیت شاهد وزش باد خیلی شدید احتمال وقوع طوفان موقت و خیزش گرد و خاک در همه مناطق استان تهران به ویژه در نیمه جنوبی و غربی هستیم.

امکان سقوط اجسام از ارتفاع و خسارت به سازه‌های موقت مانند داربست‌ها و تابلو‌های تبلیغاتی، خطر شکستن درختان کهنسال و نهال‌ها و در مناطق مستعد و گاهی خیزش گرد و خاک و احتمال گسترش گرد و خاک از استان‌های همجوار و کاهش موقت کیفیت هوا و کاهش شعاع دید در نیمه شمالی استان بارش پراکنده باران گاهی رعد و برق را خواهیم داشت.

به شهروندان توصیه می‌شود که در عبور و مرور جاده‌ای دقت داشته و از استحکام سازه‌های موقت و سست مانند داربست‌ها اطمینان داشته باشند. همچنین پرهیزاز استقرار در مکان‌های مرتفع مانند دکل‌ها و داربست‌ها و نیز پرواز گلایدر و هواپیما‌های سبک و تردد و توقف کنار درختان و سازه‌های ناتمام، محافظت از پوشش گلخانه‌ها و نصب قیم برای نهال‌ها و ... از دیگر توصیه‌هایی است که لازم است جدی گرفته شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی