تیتر امروز

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با آسیب‌شناس اجتماعی بررسی می‌کند:

«جوانی جمعیت ایران» از رویا تا واقعیت

عضو هیات علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی معتقد است تا زمانی که چالش‌های درمانی، آموزشی و رفاهی را حل نکنند نمی‌توان انتظار افزایش جمعیت داشت.
سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...
دیدار آنچه در مشهد اتفاق افتاد را بررسی می‌کند

سیل غارتگر اومد، از تو رودخانه گذشت ...

چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مشهد، ساعت حدود دو بعدازظهر؛ باران شروع می‌شود، سیل می‌آید، ۹ نفر جان خود را از دست می‌دهند، اما مدیران شهری می‌گویند: آبگرفتگی بود نه سیل!.
هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!
افاضات اضافه

هم تشکر می‌کنیم و هم حمایت!

عوام‌الملک در هفته‌ای که گذشت به «حماسه» بزرگ اخیر در کشور اشاره کرده و گفته بابت این اتفاقات ما فقط باید متشکر باشیم و حمایت کنیم.
اخبار استان فارس

آخر هفته فارس بارانی می‌شود

مدیرکل هواشناسی فارس از ورود سامانه بارشی جدید و صدور هشدار زرد هواشناسی به این استان خبر داد.

کد خبر: ۱۶۵۳۳۹
۱۶:۱۳ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳

آخر هفته فارس بارانی می‌شود

 

دیدارنیوز ـ استان فارس: مسعود حقیقت گفت: یک سامانه بارشی از فردا سه‌شنبه، ۲۵ اردیبهشت‌ماه به ویژه اواخر وقت فردا کل استان به ویژه مناطق شمال غرب و غرب استان نظیر شهرستان‌های کازرون، نورآباد، ممسنی، سپیدان، فراشبند و بخش‌هایی از اقلید را دربرمی‌گیرد.

وی با بیان اینکه این سامانه همراه با رگبار پراکنده، رعد و برق، احتمال تگرگ و وزش باد شدید است، افزود: در روز چهارشنبه سامانه مذکور در کل استان به ویزه نیمه شمال و مناطق غربی و مرکزی استان فعال است که به خصوص در هنگام بعدازظهر به شکل کاملاً نقطه‌ای فعالیت خواهد کرد.

حقیقت ادامه داد: این سامانه همچنین روز پنج‌شنبه کل مناطق استان را در برمی‌گیرد و به ویژه در مناطق مرکزی و غربی استان فعالیت خواهد داشت.

مدیرکل هواشناسی فارس با بیان اینکه آخر هفته هوای استان بارانی است، گفت: در بسیاری از مناطق استان بارش‌های به شکل رگبار و پراکنده و کاملاً نقطه‌ای خواهد بود، یعنی در یک قسمت شهر ممکن است شاهد رگبار باشیم، ولی در نقطه دیگر هیچ خبری نباشد.

وی از مردم استان فارس خواست تا در اواخر هفته و هنگام تفریح و گردش از تردد در حاشیه رودخانه‌ها و مناطق پایین دست که احتمال سیلاب در آن‌ها زیاد است اجتناب کنند.

حقیقت در خصوص هوای شیراز هم گفت: در روز‌های چهارشنبه و پنج‌شنبه احتمال بارش رگبار در شیراز وجود دارد که این بارش هم به صورت رگباری و کاملاً نقطه‌ای خواهد بود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی