تیتر امروز

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با سخنگوی پیشین وزارت بهداشت:

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود به میزبان دکتر کیانوش جهانپور، سخنگوی پیشین وزارت بهداشت بود، او از هجمه‌های خبرهای فیک و فشار‌های زیاد در دوران کرونا گفت.
تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت

پیام رئیسی پس از انتقادهای مراجع تقلید: حمایت‌های مردم قم انگیزه دولت را مضاعف کرد

ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور کشورمان پس از شنیدن انتقادهای مراجع تقلید بابت گرانی شدید و گلایه مردم، اعلام کرد: حمایت‌های محبت‌آمیز مردم قم توان و انگیزه دولت برای خدمت‌رسانی را مضاعف کرد.

کد خبر: ۱۶۵۲۹۰
۱۲:۱۳ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳

پیام رئیسی پس از انتقادهای مراجع تقلید: حمایت‌های مردم قم انگیزه دولت را مضاعف کرد

دیدارنیوز: ابراهیم رئیسی پس از شنیدن انتقادهای مراجع تقلید قم بابت گرانی شدید در دولت سیزدهم می‌گوید: دولت مصمم است با رفع موانع و اجرای طرح‌های معطل مانده، شکوفایی هر چه بیشتر استان قم را محقق کرده و بر مطالبات مردم آن جامه عمل بپوشاند.

به نقل از رسانه ریاست جمهوری، رئیس جمهور در پیامی با قدردانی از استقبال گرم و پرشور مردم آگاه، انقلابی و با بصیرت استان قم از دولت مردمی و لطف و بزرگواری ویژه علما و مراجع عظام تقلید تصریح کرد: بی‌شک این حمایت‌های محبت‌آمیز که جلوه دیگری از اتحاد ملی است، توان و انگیزه دولت را برای خدمت‌رسانی بی‌وقفه به مردم و حل مشکلات آنان، مضاعف خواهد کرد.

مطلب مرتبط:

انتقاد مراجع تقلید از گرانی در دولت سیزدهم

آیت‌الله نوری همدانی خطاب به رئیسی؛ هر کجا می‌روید، مردم‌ از گرانی و سختی زندگی می‌گویند

دولت «رئیسی» واژه ناکارآمدی را به کارآمدی تغییر داده است

سید ابراهیم رئیسی در پیامی با قدردانی از استقبال گرم مردم قم از دولت مردمی و لطف و بزرگواری ویژه علما و مراجع عظام تقلید اظهار داشت: دولت مصمم است با رفع موانع و اجرای طرح‌های معطل مانده، شکوفایی هر چه بیشتر استان قم را محقق کرده و بر مطالبات مردم عزیز آن جامه عمل بپوشاند.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

به پاس استقبال گرم و پرشور مردم آگاه، انقلابی و با بصیرت استان قم از دولت مردمی و لطف و بزرگواری ویژه علما و مراجع عظام تقلید، لازم می‌دانم به نمایندگی از دولت مردمی، صمیمانه از این حضور دلگرم‌کننده، قدردانی و سپاسگزاری کنم.

بی‌شک این حمایت‌های محبت‌آمیز که جلوه دیگری از اتحاد ملی است، توان و انگیزه دولت را برای خدمت‌رسانی بی‌وقفه به مردم و حل مشکلات آنان، مضاعف خواهد کرد.

در این سفر پر برکت علاوه بر زیارت بارگاه منور حضرت فاطمه معصومه (س) در روز ولادت آن بانوی با کرامت، بررسی روند اجرای مصوبات سفر دور نخست، بازدید و بهره‌برداری از چندین طرح اقتصادی و عمرانی به ویژه طرح‌های ساخت مسکن، توفیق دیدار و تبادل‌نظر با مراجع عظام حاصل شد. مثل همیشه حمایت‌ها، فرمایشات و رهنمود‌های الهام‌بخش آنان را قوت قلب و چراغ راهی برای دولت مردمی می‌دانیم و آن را سرلوحه فعالیت‌ها و برنامه‌های دولت مردمی قرار خواهیم داد.

دولت نیز مصمم است با رفع موانع و اجرای طرح‌های معطل مانده، شکوفایی هر چه بیشتر استان قم را محقق کرده و بر مطالبات مردم عزیز آن جامه عمل بپوشاند.

در پایان بار دیگر از اقشار مختلف مردم متعهد، استاندار و دیگر مدیران جهادی استان، طلاب و فضلای مدرسه فیضیه قم، دانشجویان، تولیت آستان مقدسه، ائمه محترم جمعه و جماعات، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، شخصیت‌های علمی و مذهبی و سایر گروه‌های سیاسی و اجتماعی قدردانی می‌کنم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی