تیتر امروز

سانحه هوایی ورزقان؛ وداع علم‌الهدی با پیکر شهید رئیسی/ اولین تصویر از پیکر خادم‌الرضا
سقوط دردناک بالگرد ابراهیم رئیسی در آذربایجان شرقی

سانحه هوایی ورزقان؛ وداع علم‌الهدی با پیکر شهید رئیسی/ اولین تصویر از پیکر خادم‌الرضا

روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، بالگرد حامل ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان، وزیرخارجه در آذربایجان شرقی دچار سانحه شد و صبح روز دوشنبه رئیس جمعیت هلال احمر از پیدا شدن لاشه بالگرد...
ابراهیم رئیسی تلاش می‌کرد دولتی فراجناحی باشد/امیرعبداللهیان «شهید قدس» است
«دیدارنیوز» در گفت‌وگو با «کنعانی‌مقدم» واقعه شهادت رییس‌جمهوری و هیات همراه را بررسی می‌کند:

ابراهیم رئیسی تلاش می‌کرد دولتی فراجناحی باشد/امیرعبداللهیان «شهید قدس» است

یکی از سیاستمداران در گفت‌وگو با دیدار معتقد است که رییسی با جمع کردن منتقدان و موافقان زیر یک سقف تلاش می‌کرد فراجناحی باشد.
اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد(قسمت اول)
از چشم جهان (۱۵۰)

اندیشکده آمریکایی: برای شکست روسیه در جنگ اوکراین، باید نخست پنج مساله راهبردی را حل و فصل کرد(قسمت اول)

تازه‌ترین بسته حمایتی در حوزه امنیت ملی آمریکا در قبال اوکراین، که در آوریل امسال تصویب شد، به دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اجازه می‌دهد، برای ادامه حمایت از اوکراین علیه تجاوز روسیه، به تولید...
عباس‌زاده مشکینی مطرح کرد

جای قالیباف باشم در انتخابات ۱۴۰۴ شرکت نمی‌کنم/ رئیسی رقیب جدید می‌خواهد!

محمود عباس‌زاده مشکینی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه اگر من به جای قالیباف رئیس مجلس باشم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نمی‌کنم، گفت: در دوره پیش رو شانس پیروزی در انتخابات با رئیسی است و رقیب او باید چهره جدیدی باشد.

کد خبر: ۱۶۵۱۹۰
۰۹:۰۰ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳

جای قالیباف باشم در انتخابات ۱۴۰۴ شرکت نمی‌کنم/ رئیسی رقیب جدید می‌خواهد!

دیدارنیوز: محمود عباس‌زاده مشکینی از جمله نمایندگان مجلس یازدهم است که مدافع استمرار ریاست قالیباف در مجلس است. او بر این باور است که در مجلس دوازدهم شکاف‌ها جدی‌تر هستند، از این‌رو فرد با تجربه‌ای مانند قالیباف می‌تواند شرایط را جمع کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می‌گوید: مجلس دوازدهم اولین مجلسی خواهد بود که در درون جریان حاکم شکاف‌های جدی وجود خواهد داشت. آن وقت است که برای اداره مجلس به افراد باتجربه نیاز داریم و به نظرم قالیباف تجربه لازم را کسب کرده و اگر من به جای قالیباف رئیس مجلس باشم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نمی‌کنم.

او با خبرآنلاین گفتگو کرده که در ادامه بخشی از آن را می‌خوانید:

بهتر است قالیباف رئیس مجلس بماند

محمود عباس‌زاده مشکینی گفت: محمدباقر قالیباف خیلی در انتخابات شرکت کرده است. در کشور ما حضور برخی‌ها در انتخابات فرسایشی می‌شود و خیلی چنگی به دل نمی‌زند و اعتقاد دارم اگر قالیباف رئیس این دوره رئیس مجلس شود، بهتر است چهار سال رئیس مجلس بماند.

در هر صورت مجلس دوازدهم اولین مجلسی خواهد بود که در درون جریان حاکم شکاف‌های جدی وجود خواهد داشت. آن وقت است که برای اداره مجلس به افراد باتجربه نیاز داریم و به نظرم قالیباف تجربه لازم را کسب کرده و اگر من به جای قالیباف رئیس مجلس باشم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نمی‌کنم.

رقیب رئیسی در انتخابات ۱۴۰۴ باید یک چهره جدید باشد نه قالیباف

اگر قالیباف با من مشورت کند می‌گویم کاندیدای ریاست جمهوری نشود. چون قالیباف رویکرد و گرایش خودش را در برخی از مسائلی که اکثریت ملت ایران روی آن‌ها حساس هستند در مجلس نشان داد. در حقیقت قالیباف برای مردم ایران چهره‌ای کاملاً شناخته شده است و چهره جدیدی نیست. در دوره پیش رو شانس پیروزی در انتخابات با رئیسی است و رقیب او باید چهره جدیدی باشد.

*چنین فردی وجود دارد؟

آدم‌هایی هستند که هم مردم خوب آن‌ها را می‌شناسند و هم چهره‌های جدیدی هستند. یعنی فکرشان جدید است و آن چیزی که احتمالاً به مردم بدهند چیز جدیدی خواهند بود. آدم‌های شناخته‌شده‌ای هستند، اما می‌توانند برای مردم سورپرایز هم داشته باشند.

*چه کسانی؟

- همان‌هایی که می‌شناسید!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی