تیتر امروز

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با سخنگوی پیشین وزارت بهداشت:

کیانوش جهانپور:تداوم مهاجرت متخصصان، یعنی از بین رفتن ساختار نظام پزشکی/تولیدکنندگان داخلی سرخورده شدند/خبر جلوگیری از واردات واکسن کرونا کذب محض بود

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه‌های خود به میزبان دکتر کیانوش جهانپور، سخنگوی پیشین وزارت بهداشت بود، او از هجمه‌های خبرهای فیک و فشار‌های زیاد در دوران کرونا گفت.
تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟
اولین برنامه دیدار اندیشه با حضرت آیت الله ایازی

تغییر احکام‌ اجتماعی از منظر دین عقلایی؛ پروژه اتمام یافته یا شروع یک پروسه اصلاحی مادام العمر؟

در اولین برنامه «دیدار اندیشه»، حسین جعفری به شهر قم رفته و گفتگویی جالب و شنیدنی با آیت الله ایازی از مدرسین و محققین و اندیشه ورزان حوزه علمیه در قم داشته، که در ادامه می‌خوانید.
یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها
مطبوعات جهان درباره سقوط بالگرد حامل رئیسی و همراهان چه گفتند

یکشنبه طوفانی در آئینه رسانه‌ها

سانحه سقوط منجر به درگذشت حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی و همراهان، علاوه بر انتظار حدود ده ساعته و واکنش‌های داخلی، بازخورد خبری در سطح جهان را هم به دنبال داشت
انتخابات مجلس شورای اسلامی

مخالفت «روح‌الامینی» با انحصار بازار خودرو و حمایت از حقوق بازنشستگان +ویدیو

عبدالحسین روح الامینی، نماینده مردم تهران و کاندیدای مجلس شورای اسلامی در سخنانی به مخالفت با انحصار در بازار خودرو پرداخته و می‌گوید همترازی حقوق بازنشستگان با شاغلین باید کامل انجام شود.

کد خبر: ۱۶۵۱۵۳
۱۰:۲۱ - ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

روح الامینی: باید انحصار از بازار خودرو برداشته شود

دیدارنیوز: عبدالحسین روح الامینی، نماینده مردم تهران و کاندیدای مجلس شورای اسلامی در سخنانی با بیان اینکه «باید انحصار از بازار خودرو برداشته شود» تاکید کرد: «خودرو با کیفیت و کم مصرف، حق مسلم هر ایرانی هست.»

برنامه این نماینده مجلس برای این عرصه را می‌بینید و می‌شنوید.

اعلام حمایت نیکزاد از روح الامینی

نیکزاد با حمایت از کاندیداتوری عبدالحسین روح الامینی تاکید کرد: «من شهادت می‌دهم روح الامینی تمام تلاشش رفع مشکلات ملی و در بحث نظارتی بدون تعارف بود»

روایت کامل نیکزاد را می‌بینید و می‌شنوید.

روح الامینی: همترازی حقوق بازنشستگان با شاغلین باید کامل انجام شود

عبدالحسین روح الامینی، نماینده مردم تهران و کاندیدای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه عدم رسیدگی به بازنشستگان ابعاد و پیامد‌های جدی و گوناگونی دارند، تاکید کرد: «بازنشستگان نماد سی سال خدمت صادقانه هستند، درگیر مشکل بودن بازنشستگان شاید موجب تردید در خدمت صادقانه باشد... همترازی حقوق بازنشستگان با شاغلین باید کامل انجام شود... بازنشستگی آیینه برای جوانان است. جوانی که مشاهده کند پدر یا مادرش مشکلاتی در تامین معیشت دارند، شاید از خدمت صادقانه ناامید شوند... شاید بتوان گفت یکی از دلایل مهاجرت هم یاس از آینده‌ای است که از نابسامان بودن وضعیت بازنشسته‌ها نشات گرفته است!»

برنامه کامل روح الامینی برای عبور از این چالش را می‌بینید و می‌شنوید.

منبع: تابناک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی